lek. Mateusz Foterek

lekarz chorób wewnętrznych - Kórnik

lek. Mateusz Foterek lekarz chorób wewnętrznych

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Mateusz Foterek

Lek. Mateusz Foterek studiował na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w latach 2002-2008. Dyplom lekarza otrzymał 9 czerwca 2008 r. Staż podyplomowy zrealizował w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu. Posiada tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Oddziale Chorób Wewnętrznych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. W tym czasie pełnił też dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Posiada ponadto doświadczenie w pracy w charakterze lekarza podstawowej opieki zdrowotnej oraz w ramach nocnej i świątecznej pomocy doraźnej. 

Doktor Foterek nie ustaje w pogłębianiu swoich kwalifikacji zawodowych. Regularnie bierze udział w kursach i szkoleniach doskonalących.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Foterek

Lek. Mateusz Foterek konsultuje pacjentów w gabinecie internistycznym. Przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób wewnętrznych, a w razie potrzeby kieruje pacjentów do specjalistów.

Centrum Medyczne MedHeart - lek. Mateusz Foterek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Mateusz Foterek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska