lek. Mateusz Foterek

lekarz chorób wewnętrznych - Kórnik

lek. Mateusz Foterek lekarz chorób wewnętrznych Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Mateusz Foterek

Lek. Mateusz Foterek studiował na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w latach 2002-2008. Dyplom lekarza otrzymał 9 czerwca 2008 r. Staż podyplomowy zrealizował w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Józefa Strusia w Poznaniu. Posiada tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Szkolenie specjalizacyjne odbył w Oddziale Chorób Wewnętrznych Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu. W tym czasie pełnił też dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Posiada ponadto doświadczenie w pracy w charakterze lekarza podstawowej opieki zdrowotnej oraz w ramach nocnej i świątecznej pomocy doraźnej. 

Doktor Foterek nie ustaje w pogłębianiu swoich kwalifikacji zawodowych. Regularnie bierze udział w kursach i szkoleniach doskonalących.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Foterek

Lek. Mateusz Foterek konsultuje pacjentów w gabinecie internistycznym. Przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób wewnętrznych, a w razie potrzeby kieruje pacjentów do specjalistów.

Centrum Medyczne MedHeart

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Mateusz Foterek