dr n. med. Monika Drobek-Słowik

okulista

dr n. med. Monika Drobek-Słowik okulista

Znajomość języków: polski, angielski

Informacje ogólne – dr n. med. Monika Drobek-Słowik

Dr n. med. Monika Drobek-Słowik studiowała na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej, który ukończyła w roku 2000, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. W roku 2005 na Wydziale Lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej obroniła pracę doktorską na temat ryzyka wystąpienia zwyrodnienia plamki żółtej z wiekiem, którą napisała pod opieką prof. dr hab. Danuty Karczewicz. Po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu specjalizacyjnego, w 2007 roku, uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. Od wielu lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, zaś od 2012 roku pełni funkcję sekretarza jego zachodniopomorskiego oddziału.

Dr n. med. Monika Drobek-Słowik prowadzi badania, których wyniki prezentuje na konferencjach naukowych oraz publikuje, jako autor i współautor, w cenionych periodykach medycznych drukowanych w Polsce oraz poza jej granicami. Swoje doświadczenie oraz umiejętności pogłębia, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i warsztatach tematycznych.

Interesuje się problematyką zaćmy, neurookulistyką oraz zabiegami tylnej części gałki ocznej i procedurami chirurgicznymi w jaskrze. Przeprowadza także zabiegi w obrębie powiek, spojówek i inne. Szczególne miejsce pośród jej zainteresowań zajmują choroby plamki żółtej (AMD) – ich diagnostyka oraz leczenie. Opiekuje się pacjentami, których choroby powodują powikłania okulistyczne, m.in. stwardnienie rozsiane oraz cukrzyca.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. Monika Drobek-Słowik

Dr n. med. Monika Drobek-Słowik zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oczu u dzieci oraz osób dorosłych. Rozpoznaje schorzenia oczu oraz wady refrakcyjne wzroku. Zajmuje się doborem szkieł i soczewek korekcyjnych. Specjalizuje się w leczeniu takich chorób jak zaćma, jaskra, AMD oraz powikłania okulistyczne innych schorzeń.

Zdjęcia dr n. med. Monika Drobek-Słowik

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Monika Drobek-Słowik

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.