lek. Natalia Juśko lekarz

Znajomość języków: polski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Natalia Juśko

Lek. Natalia Juśko ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w zakresie dermatologii i wenerologii. Ukończyła również  studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach. Doświadczenie zawodowe uzyskała m.in. w trakcie pracy w Klinice Dermatologicznej w Warszawie oraz w Oddziale Dermatologii Szpitala Żeromskiego w Krakowie. Regularnie uczestniczy w konferencjach, kongresach i szkoleniach dla lekarzy dermatologów, poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie.


Zabiegi, w których specjalizuje się lek. N. Juśko

Lek. Natalia Juśko zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, wykonując dermatoskopię oraz drobne zabiegi dermatochirurgiczne. Konsultuje zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci.

Czas na Zdrowie

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Natalia Juśko