dr n. med. Nikola Niewęgłowska

ginekolog-położnik - Warszawa

dr n. med. Nikola Niewęgłowska ginekolog-położnik Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Nikola Niewęgłowska

Dr n. med. Nikola Niewęgłowska jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów czynnie uczestniczyła w stowarzyszeniach oraz kołach naukowych, m. in. była członkiem Studenckiego Koła Naukowego przy II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii oraz Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Nadciśnienia Tętniczego. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała po obronie pracy o tematyce porodów po cięciu cesarskim. Obecnie pracuje w charakterze starszego asystenta w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie.

Doktor Niewęgłowska jest współautorem licznych prac naukowych z zakresu ginekologii i położnictwa, publikowanych w uznanych czasopismach medycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. N. Niewęgłowska

Dr n. med. Nikola Niewęgłowska świadczy usługi z dziedziny ginekologii i położnictwa. Przeprowadza konsultacje ginekologiczne dla kobiet, przyjmuje także dziewczynki. W swojej codziennej praktyce lekarskiej przeprowadza badania USG ginekologiczne oraz USG wczesnej ciąży. Specjalizuje się w pomocy pacjentkom spodziewającym się dziecka – prowadzi ciąże z wadami wrodzonymi płodu oraz ciąże zagrożone (w tym powikłane cholestazą, nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, jak również poronieniami nawykowymi w wywiadzie).

Zdjęcia dr n. med. Nikola Niewęgłowska

SonoFem Centrum Medyczne

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Nikola Niewęgłowska