lek. dent. Paweł Kosior

chirurg stomatolog - Wrocław

lek. dent. Paweł Kosior chirurg stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Paweł Kosior

Lekarz dentysta Paweł Kosior jest absolwentem studiów medycznych we Wrocławiu, które ukończył w 1992 roku. Pięć lat później zdobył pierwszy stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Od tego czasu stale doskonali swoje umiejętności i zdobywa nowe doświadczenie. Uczestniczy w międzynarodowych szkoleniach i konferencjach naukowych organizowanych zarówno w ośrodkach krajowych, jak i zagranicznych, w tym w Monachium, Rzymie oraz placówkach amerykańskich w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago, a także Miami.

Lek. dent. Paweł Kosior zdobył umiejętności implantologa w ramach podyplomowego programu edukacyjnego dla lekarzy OSIS EDI. Był również uczestnikiem szkoleń w Centrum Podyplomowym im. Linharta, działającym przy College of Dentistry New York University.

W centrum jego zainteresowań zawodowych znajduje się implantologia, protetyka oparta na implantach, a także zabiegi chirurgiczne. Zadowolenie i satysfakcja pacjentów z odzyskanego pełnego i pięknego uśmiechu to dla niego najlepsza rekomendacja.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. P. Kosior

Lek. dent. Paweł Kosiorowski jest specjalistą chirurgii stomatologicznej jednak w centrum jego zainteresowań zawodowych główne miejsce zajmuje implantologia. Doktor Kosior posiada niezbędną wiedzę i praktykę w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań implantologicznych. Pomaga pacjentom borykającym się z mniejszymi lub większymi brakami w uzębieniu odzyskać pełny uśmiech za pomocą implantów oraz rozwiązań protetycznych opartych na implantach. Wykonuje zabiegi odbudowy tkanki kostnej oraz podnoszenia dna zatoki szczękowej, a także przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Zdjęcia lek. dent. Paweł Kosior

Krzyckie Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrtoDent

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Paweł Kosior