lek. dent. Przemysław Papiór

stomatolog - Wrocław

lek. dent. Przemysław Papiór stomatolog

Znajomość języków: angielski, rosyjski



Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Przemysław Papiór

Lek. stom. Przemysław Papiór jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskał w 2009 roku. Już w trakcie studiów aktywnie zapoznawał się z tajnikami pracy stomatologa w trakcie wolontariatów, które odbywał m.in. w Specjalistycznym Centrum Stomatologicznym Interdent. Doświadczenie zawodowe zdobywał także w trakcie stażu podyplomowego w NZOZ Maxdent oraz w trakcie pracy w Przychodni Stomatologicznej SALVUS, gdzie w latach 2009-2010 pełnił funkcję asystenta stomatologicznego. Obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich oraz specjalizacji w zakresie chirurgii stomatologicznej na Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dr Papiór jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Prywatnie pasjonuje się dobrą kuchnią, fotografią oraz podróżami.

Osiągnięcia lekarza

Dr Papiór jest lekarzem, dla którego najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcja pacjentów mają znaczenie priorytetowe. „Cokolwiek robisz, rób to z pasją” - to jego motto, przyświecające mu w trakcie codziennej pracy, do której pochodzi zawsze z pełnym zaangażowaniem, poświęcając każdemu pacjentowi maksimum czasu i uwagi i indywidualnie podchodząc do jego problemów. Taka postawa zyskuje mu zaufanie i szacunek pacjentów.

Jego zaangażowanie i pasja już w trakcie studiów znajdowały ujście w aktywnym uczestnictwie w licznych kołach studenckich: dr Papiór działał w Studenckim Kole Naukowym Chirurgii Ogólnej, w także w Studenckich Kołach Naukowych Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, Periodontologii i Chirurgii Stomatologicznej. W latach 2006-2009 pełnił funkcję członka zarządu Studenckiego Koła Naukowego Protetyki, w 2008 roku wystąpił na Dolnośląskim Festiwalu Nauk „Metale w stomatologii”, brał też aktywny udział w Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych Akademii Medycznych „Antykoagulanty – odstawiać czy nie?”, zorganizowanej w 2009 roku.

W trosce o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów oraz pełną satysfakcję pacjentów dr Papiór systematycznie poszerza też swoją wiedzę i podnosi umiejętności zawodowe, co osiąga poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii. Był uczestnikiem Konferencji PTSS „Wstęp do implantologii – tak prosta, że aż trudna”, brał też udział w wykładzie „ Remodeling kostny z zastosowaniem materiałów kościozastępczych z kolagenem – przykłady z własnej praktyki” i w wykładzie, poświęconym zastosowaniu biomateriałów w chirurgii periodontologicznej. Uczestniczył w V Sympozjum Środkowoeuropejskiego Ośrodka Implantologii Dentystycznej, przeszedł pełen cykl szkoleń z zakresu periodontologii pod kierunkiem dr n. med. Wojciecha Bednarza oraz ukończył kurs, poświęcony nowoczesnej endodoncji z zastosowaniem mikroskopu. Dr Papiór systematycznie uczestniczy także w corocznych Wrocławskich Dniach Implantologii.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. P. Papiór

Dr Papiór specjalizuje się w zabiegach z zakresu endodoncji mikroskopowej i mikrochirurgii, przeprowadza także leczenie protetyczne i zabiegi z zakresu periodontologii. Zastosowanie nowoczesnego mikroskopu w zabiegach z zakresu endodoncji pozwala mu na osiąganie maksymalnej precyzji w trakcie leczenia, dr Papiór wykorzystuje także mikroskop w innych procedurach stomatyologicznych. W zakresie protetyki swoim pacjentom oferuje m.in. wkłady koronowe typu inlay i onlay porcelanowe i kompozytowe, licówki porcelanowe i pełnoceramiczne, a także różne typy koron i protez. Dr Papiór przeprowadza także leczenie zachowawcze problemów stomatologicznych: przeprowadza leczenie zmian próchnicowych z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów światłoutwardzalnych, zajmuje się usuwaniem kamienia nazębnego, lakowaniem i wybielaniem zębów.

Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej - lek. dent. Przemysław Papiór

Konsultacje

Konsultacja endodontyczna 
odliczana od kwoty leczenia
50
Konsultacja stomatologiczna 
50 zł - przegląd,
100 zł - konsultacja do lekarza specjalisty,
150 zł - konsultacja z planem leczenia,
150 zł - konsultacja dwóch specjalistów
100

Stomatologia

Protetyka stomatologiczna
Protezy zębowe
Proteza szkieletowa metalowa
Konsultacja stomatologiczna - cena 100
3 600
Protetyka komputerowa CAD/CAM
Jednowizytowe pełnoceramiczne leczenie protetyczne w systemie CEREC
Korona pełnoceramiczna w systemie CEREC
Konsultacja stomatologiczna - cena 100
1 800

Miserante Dental - lek. dent. Przemysław Papiór

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska