dr n. med. Rafał Bogacki

urolog - Tychy, Częstochowa

dr n. med. Rafał Bogacki urolog

Znajomość języków: angielski, niemiecki

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Rafał Bogacki

Dr n. med. Rafał Bogacki studiował na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W lutym 2010 roku zdał Lekarski Egzamin Państwowy. Kolejnym krokiem w jego karierze było rozpoczęcie specjalizacji z zakresu urologii. Odbył szereg staży w zagranicznych ośrodkach i klinikach urologicznych (Strasburg, Berlin, Barcelona). W 2017 roku przystąpił do egzaminu Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i zdobył prestiżowy tytuł specjalisty urologa – Fellow of the European Board of Urology (FEBU). Egzamin specjalizacyjny zdał z najlepszym wynikiem w Polsce. W 2018 roku przystąpił do obrony swojej rozprawy doktorskiej pt.: „Odległe wyniki operacji organooszczędzających guzów nerki”. Przyznano mu za nią stopień naukowy doktora nauk medycznych (obrona z wyróżnieniem).

Głównymi przedmiotami jego zainteresowań zawodowych jest onkologia, chorobyi leczenie prostaty, jak również laparoskopia i urologia dziecięca. Doktor jest autorem i współautorem szeregu doniesień zjazdowych oraz prac naukowych publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach (m.in. w: Journal of Endourology, Przeglądzie Urologicznym oraz The Central European Journal of Urology). Jako członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego aktywnie uczestniczy w kongresach i sympozjach naukowych. Potwierdzeniem tego są jego wystąpienia podczas polskich i zagranicznych kongresów (np. podczas: EAU 13th Central European Meeting (CEM) and the EAU 9th South Eastern European Meeting (SEEM), 42nd Scientific Congress of the Polish Urological Association w Łodzi oraz XVIII Urosilesiana w Szczyrku).

W 2014 roku zdobył nagrodę Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Urologicznego za najlepszą pracę przedstawioną przez adepta urologii. Praca nosiła tytuł „Wyniki onkologiczne i funkcjonalne operacji organooszczedzających guzów nowotworowych nerki jedynej”.

Doktor Bogacki aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach specjalistycznych. Posiada, między innymi, certyfikaty ukończenia kursu praktycznego z zakresu zastosowania i wszczepiania protez urologicznych (Wiedeń, Austria), kursu praktycznego „Diagnostyka USG w urologii" (TRUS), zorganizowanego przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii oraz tygodniowego intensywnego kursu praktycznego „Laparoskopia w Urologii” (IRCAD Strasbourg, Francja). Ponadto uczestniczył w szkoleniach: „Onkologia urologiczna” w Otwocku, „Postępowanie w raku stercza” w Katowicach,  „Laparoskopia w Urologii: Warsztaty” w Krakowie oraz w kursie teoretycznym „Rak pęcherza i górnych dróg moczowych” (Otwock) i kursie praktycznym  "Zaburzenia mikcji i neurourologia” (NZOZ Medikus Warszawa).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. R. Bogacki

Dr n. med. Rafał Bogacki zajmuje się rozpoznawaniem oraz leczeniem dysfunkcji układu moczowego oraz układu rozrodczego męskiego. Do jego pacjentów należą m.in. osoby borykające się z dysfunkcjami nerek, infekcjami pęcherza moczowego, a także problemem nietrzymania moczu oraz chorobami prostaty.

Zdjęcia dr n. med. Rafał Bogacki

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n. med. Rafał Bogacki

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
140 zł - konsultacja,
160 zł - konsultacja + USG
140

Urologia

Leczenie i operacje prącia
Leczenie stulejki chirurgiczne
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena 140

Konsultacja urologiczna - cena 140
od 1 000 do 2 100 
Leczenie i operacje prostaty
Leczenie zatrzymania moczu - operacja prostaty laserem DioLEP/PVP
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena 140

Konsultacja urologiczna - cena 140
6 700
Laserowa operacja prostaty - enukleacja gruczołu krokowego
6 700
Leczenie żylaków powrózka nasiennego
Leczenie żylaków powrózka nasiennego mikrochirurgicznie
3 500

Onkologia

Urologia onkologiczna
Leczenie nowotworu jądra
Operacja usunięcia jądra z powodu nowotworu
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena 140

Konsultacja urologiczna - cena 140
orchidektomia
3 100

Diagnostyka i badania

Badania urologiczne
Uroflowmetria / badanie cewkowego przepływu moczu
40
Cystoskopia
400
USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego z konsultacją
160
USG prostaty przez powłoki brzuszne z konsultacją
160
USG moszny z konsultacją
160
Biopsje
Biopsja cienkoigłowa prostaty
650
Biopsja fuzyjna gruczołu krokowego
3 000
Płynna biopsja prostaty
1 750

Klara Centrum Medyczne

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Rafał Bogacki