Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

Sprawdź stomatologów w pobliżu Lublina:

  • Konsultacja endodontyczna100 zł
  • Konsultacja stomatologiczna100 zł
  • Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny100 zł
  • RTG punktowy zęba30 zł
  • RTG cefalometryczny70 zł
  • Pokaż więcej (57)

Dobry stomatolog w Lublinie

Autor:

Do stomatologa powinno się regularnie uczęszczać w każdym wieku, aby dbać o zęby mleczne, stałe i sztuczne. Lubelscy stomatolodzy oferują usługi skierowane zarówno do dzieci, jak i do dorosłych. Zadbają o profilaktykę oraz profesjonalne leczenie. 

Do Lublina na leczenie stomatologiczne

Jednym z lubelskich specjalistów jest  lek. dent. Monika Pisarska-Ćwiek, stomatolog od 1999 r. z doświadczeniem nabytym w Wielkiej Brytanii, gdzie uczyła się głównie z zakresu stomatologii estetycznej. Pani doktor przyjmuje w gabinecie stomatologicznym Alladent, gdzie oprócz leczenia zachowawczego tj. kompozytowe wypełnienia ubytków zębów mlecznych i stałych czy leczenie kanałowe, zajmuje się także stomatologią estetyczną: licówkami, wybielaniem oraz biżuterią nazębną. Z zakresu protetyki założy koronę porcelanową lub ceramiczną a także most porcelanowy lub kompozytowy. Usunie ząb stały lub zatrzymany i wykona inne zabiegi chirurgii stomatologicznej. 

Lek. dent. Iwona Porzak, to stomatolog, praktykujący w zawodzie od 1996 r. Pani doktor specjalizuje się w endodoncji, stomatologii estetycznej i zachowawczej oraz leczeniu zachowawczym zarówno dorosłych jak i dzieci. W Centrum Stomatologii Lardent zajmie się wszczepianiem implantów tytanowych, wykona także inne zabiegi z chirurgii stomatologicznej, tj. resekcje wierzchołków korzeni, usuwanie torbieli kości szczęk czy plastykę wędzidełek warg i języka. Z zakresu protetyki założy m.in. mosty adhezyjne, korony galwano lub nakłady (Inlay, Onlay). Wykonuje również wiele innych zabiegów stomatologicznych.

 Z kadry lubelskich dentystów wymienić można także lek dent. Martę Buszowską, stomatologa. Pani doktor specjalizuje się w protetyce stomatologicznej. Zajmie się także pacjentami potrzebującymi leczenia nie tylko ubytków próchniczych, leczenia kanałowego czy biologicznego, ale także wymagających pomocy w  chorobach przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Chętnie przyjmie również najmłodszych pacjentów, wykonując usługi z zakresu pedodoncji lub ortodoncji, tj. lakowanie i lakierowanie zębów czy zakładanie aparatów ortodontycznych. Do lek. dent. Buszowskiej można się umówić na wizytę do Centrum Stomatologii Rodzinnej.

Kolejnym stomatologiem jest  lek. dent. Iwona Kuroń-Opalińska, stomatolog ze specjalizacją protetyki stomatologicznej (dyplom w roku 2008), która pracując w Centrum Stomatologii Smile, wykorzystuje nowoczesne urządzenia do leczenia stomatologicznego, m.in. Elements Obturation Unit, służące do wypełniania kanałów korzeniowych metodą termiczną, a także w SleeperOne Evolution do komputerowego wykonywania znieczuleń przed zabiegami stomatologicznymi różnego typu. Pani doktor w latach 1997-2010 pracowała w Klinice Protetyki Stomatologicznej z Pracownią Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, jako pracownik naukowy. Doszkalała także innych dentystów na kursach w kraju i za granicą.

Lek. dent. Joanna Hejduk to specjalista stomatologii ogólnej od roku 1991. Można się do niej zapisać w gabinecie Vitadent-Lux na zabiegi ze stomatologii zachowawczej i estetycznej, ortodoncji, chirurgii oraz protetyki. Z tej ostatniej pani doktor wykonuje korony i mosty porcelanowe. Zakłada także aparaty ortodontyczne stałe lub z zamkami kosmetycznymi. Wykonuje odbudowę ubytków zębowych na bazie włókien szklanych. Zajmie się także wypełnieniem ubytku, ekstrakcją zęba, skalingiem zębów czy leczeniem kanałowym. 

Lubelskim stomatologiem jest również prof. zw. dr hab. n. med. Joanna Wysokińska-Miszczuk, specjalista stomatologii zachowawczej (II stopnia od 1984 r.) oraz periodontologii (II stopnia od 1998 r.). Pani profesor swoje doświadczenie zawodowe wzbogacała, pracując w Zakładzie Periodontologii UM w Lublinie oraz jako konsultant wojewódzki ds. periodontologii. W Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej Orkis wykonuje m.in. zabieg szynowania rozchwianych zębów oraz kiretaż zamknięty i otwarty. Z zakresu profilaktyki wykona skaling zębów oraz fluoryzację.

Cena wizyty stomatologicznej w Lublinie i za granicą

W Lublinie cena konsultacji to 50 zł (w Alladent ) lub 30 zł (w Vitadent-Lux). W Londynie w klinice My Medyk Dental & Medical Center za konsultację zapłacić trzeba £35.

Pacjenci szukali stomatologa w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.