Opinie pacjentów:

"Sympatyczny, opanowany, uśmiechnięty i bardzo cierpliwy. Ze stoickim spokojem odpowiada na zadane pytania, wyjaśnia i tłumaczy niezrozumiałe dla pacjenta fakty. Wzbudza zaufanie. Jest słowny i staranny." - Bożena

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry stomatolog w Rzeszowie

Autor:

Stomatolodzy z Rzeszowa zajmują się m.in. leczeniem próchnicy, zabiegami endodontycznymi i implantoprotetyką. Gabinety stomatologiczne wyposażone są w aparaty RTG i tomografy komputerowe. Opinie o rzeszowskich stomatologach są ogólnie dostępne. Lekarze uaktualniają swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach zagranicznych, gdzie poznają aktualne trendy w stomatologii. Do gabinetów dentystycznych zgłaszają się pacjenci z różnorakimi problemami stomatologicznymi, np. ból zęba, próchnica czy paradontoza

Stomatolodzy z Rzeszowa

W Klinice Stomatologicznej Ars Dent pracują stomatolodzy dr Łukasz Walewski i dr Tomasz Szczygielski. Lekarze specjalizują się w takich zabiegach jak odbudowa zmienionych próchnicowo zębów, zakładanie pełnoceramicznych wypełnień Onlay jako alternatywa dla wypełnień kompozytowych oraz podnoszenie dna zatoki szczękowej. Stomatolog dr Walewski odbywał staż w Bern u prof. Daniela Busera.

Mieszkańcy Rzeszowa mogą wybrać się do pobliskiej miejscowości Boguchwała na wizytę u stomatologa dr Agnieszki Majcher, która uczestniczyła w wykładzie pt. "Premise - nano kompozyt - mega korzyści. Stomatologia estetyczna w zasięgu ręki. Wykonywanie licówek kompozytowych metodą bezpośrednią" oraz w szkoleniu pt. "Wybielanie nakładkowe zębów z żywą miazgą". Stomatolog pracuje w prywatnym gabinecie stomatologicznym, gdzie wykonuje wybielanie zębów martwych w odcinku przednim oraz piaskowanie zębów.

Stomatolodzy z Gabinetu Stomatologicznego M-Dent specjalizują się w rekonstrukcji utraconych zębów komfortowymi protezami bezklamrowymi i nylonowymi. Pracuje tu stomatolog dr Michał Palczak, który posiada certyfikat pt. "Preparacja zębów pod korony i mosty. Atraumatyczna metoda dla przyzębia" oraz "Najnowszej generacji kompozytowe i glasjonomerowe materiały stomatologiczne". Dentysta wykonuje estetyczne wypełnienia ubytków materiałem Filtek Ultimate i zamyka stemy licówkami z porcelany.

Lekarz stomatologii dr Monika Szar-Łukoszko z kliniki stomatologicznej Stomatologia Rainer&Łukoszko najlepiej czuje się w stomatologii kosmetycznej. Pacjenci chętnie zapisują się do stomatologa na wybielanie zębów lampą Beyond i korekcję kształtu zębów. Dentystka była uczestniczką szkolenia pt. "Ponowne leczenie kanałowe - jak sprostać największemu wyzwaniu w endodoncji" oraz "Zastosowanie technik znieczuleń miejscowych The Wand w codziennej praktyce stomatologa".

W gabinecie stomatologicznym DentAr można wybrać się na konsultację ze stomatologiem dr Agatą Maksymowicz i implantologiem Radosławem Maksymowiczem. Dentyści zajmują się tu chirurgicznymi zabiegami w stomatologii, m.in. ekstrakcje, radektomia i zabieg sterowanej regeneracji kości. Pacjenci z Rzeszowa zapisuję się też na konsultacje ortodontyczne przed leczeniem wad zgryzu aparatem ortodontycznym. Do stomatologów zgłaszają się również rodzice z małymi dziećmi na wizyty adaptacyjne i bezbólowe leczenie próchnicy. Dzieci otrzymują od stomatologa medal dzielnego pacjenta.

Usługi stomatologiczne w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Konsultacja ze stomatologiem jest potrzebna zarówno w przypadku chorych i zniszczonych zębów, jak i tych zdrowych i mocnych. Pacjenci z całego świata korzystają w swoich krajach z profilaktycznych i leczniczych usług stomatologicznych. Warto zauważyć, że ceny w gabinetach dentystycznych w niektórych państwach są wysokie. Pacjenci z Wielkiej Brytanii muszą liczyć się z kwotami rzędu 3800 zł za porcelanową koronę, 12 000 zł za pojedynczy implant zębowy czy 700 zł za białą plombę - jak podaje cennik angielskiej kliniki The Exeter Dental Centre.

Koszt leczenia stomatologicznego w Polsce jest dużo niższy niż w Wielkiej Brytanii, co przyciąga do naszych stomatologów pacjentów zagranicznych. Popularnym miastem, jeśli chodzi o stomatologiczną turystykę medyczną, jest Rzeszów. Turyści mogą tu zwiedzić Muzeum Etnograficzne im. Franciszka Kotuli oraz Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, gdzie znajdują się eksponaty związane z tradycyjnymi dobranockami polskimi.

Pacjenci szukali stomatologa w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska