Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:

Sprawdź stomatologów w pobliżu Szczecina:

Dobry stomatolog w Szczecinie

Autor:

Wizyta u stomatologa jest konieczna nie tylko wtedy, gdy odczuwamy ból zęba. Nawet w przypadku całkowicie zdrowych zębów warto wybrać się do dentysty na przegląd stomatologiczny, który pozwoli wykryć i wyleczyć ubytki w ich najwcześniejszym stadium. Stomatolog wykonuje znieczulenie przed każdym zabiegiem w gabinecie, aby pacjenci czuli się komfortowo. Dość często lęk przed bólem jest przyczyną zaniedbanych zębów. O zdrowe zęby warto zadbać poprzez regularne uczęszczanie na skaling i piaskowanie.

Stomatolodzy w Szczecinie

Stomatolog dr Mariusz Słowik, który pracuje w szczecińskiej klinice stomatologicznej Dentmar, zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem endodontycznym. Lekarz poszerza swoją wiedzę na studiach podyplomowych z zakresu implantologii, która jest uzupełnieniem jego chirurgicznej specjalizacji. Do stomatologa można zapisać się na leczenie protetyczne, ponieważ przygotowuje zęby pod korony i mosty pełnoceramiczne, gwarantujące satysfakcjonujące kosmetycznie efekty.

Stomatolodzy z kliniki dentystycznej Stomatologia na Podzamczu aktualizują wiedzę na licznych szkoleniach, np. "Kurs protetyczny z systemem implantologicznym Xive", "Od adhezji do estetyki - materiały złożone w nowoczesnej stomatologii" czy "Opracowywanie i wypełnianie kanałów korzeniowych". Pracuje tu lekarz stomatologii dr Tomasz Cegielski, który jest ekspertem do spraw implantologii i należy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologii Implant Master Poland.

Do stomatologa w Szczecinie można też zapisać się w prywatnym Gabinecie Stomatologicznym lek. stom. Ewa Mazurek, gdzie popularnym zabiegiem jest wybielanie zębów metodą nakładkową. Pracuje tu stomatolog dr Ewa Mazurek, która brała udział w plebiscycie "Laur pacjenta 2012". Lekarz zajmuje się leczeniem chorób przyzębia, a także leczeniem próchnicy. Co ważne, ubytki opracowywane są wysokiej klasy materiałami światłoutwardzalnymi. Można zapoznać się z opiniami o stomatologach z Gabinetu Stomatologicznego lek. stom. Ewa Mazurek na wielu portalach oceniających usługi medyczne.

Do stomatologa dr Barbary Stawskiej można umówić się na wzmocnienie zęba metalowym wkładem koronowo-korzeniowym lub ceramicznym wkładem koronowym typu onlay. Lekarz pracuje w szczecińskiej klinice stomatologicznej Dental Art. Stomatolog posiada certyfikat ze szkolenia pt. "Kliniczne postępowanie w wykonawstwie uzupełnień całoceramicznych Nobel Biocare Procera", a także z warsztatów praktycznych pt. "Przeszczepy bloczków kostnych z wszczepieniem implantu".

O stomatologach z kliniki stomatologicznej Dentus The Smilemaker mieli możliwość usłyszeć pacjenci z Wielkiej Brytanii z artykułu na temat turystyki medycznej w magazynie Times online. Pracuje tu dentysta dr Cezary Turostowski, który brał udział w zorganizowanym przez New York University College of Dentistry szkoleniu implantologicznym pt. "Oral Implantology". Lekarze z Dentus zajmują się zaawansowaną diagnostyką stomatologiczną, m.in. ocena stawów skroniowo-żuchwowych tomografem komputerowym.

Dentysta dr Słowomir Kluzek z kliniki stomatologicznej Stomatologia Kamienica 25 zajmuje się kompleksowymi odbudowami estetycznymi uzębienia, łącząc zabiegi protetyczne, implantologiczne i endodontyczne . Lekarz posiada certyfikat ze szkolenia pt. "Praktyczne rozwiązywanie problemów w endodoncji i z warsztatów praktycznych pt. "Implantacja natychmiastowa - natychmiastowe obciążanie". Stomatolodzy leczą tu kieszonki dziąsłowe i korygują linię dziąseł laserem diodowym Sapphire.

Wizyta u stomatologa w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Z usług stomatologicznych korzystają pacjenci na całym świecie. Jest to nieodłączna część naszego życia. Ceny zabiegów stomatologicznych zależne są od ich rodzaju. Zwykle najtańsze jest opracowywanie ubytków i plombowanie pojedynczego zęba. Natomiast przy zabiegach takich jak wszczepianie implantu i odbudowa zęba koroną na implancie trzeba liczyć się z kwotami kilkucyfrowymi.

W Wielkiej Brytanii usługi stomatologiczne są o wiele droższe niż w Szczecinie. Przykładowo, w angielskiej klinice Woodcock Lane Dental Care za wyrwanie zęba lub za wypełnienie ubytku kolorową plombą zapłacilibyśmy min. 79 funtów (434 zł), za licówkę pełnoceramiczną 460 funtów (2528 zł). Szczecińscy stomatolodzy coraz częściej spotykają turystów medycznych z Wielkiej Brytanii, którzy przyjeżdżają do Polski na kompleksowe leczenie stomatologiczne. Przy okazji można wypocząć w Szczecinie, który jest jednym z większych kurortów letnich w Polce. Warto tu zwiedzić Muzeum Historii Szczecina oraz Bazylikę św. Jakuba.

 

Pacjenci szukali stomatologa w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska