prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

ginekolog-położnik - Łódź

prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski ginekolog-położnik

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski posiada ogromne doświadczenie kliniczne. Pracuje w zawodzie lekarza od 1985 roku, kiedy ukończył studia medyczne. Posiada tytuł specjalisty drugiego stopnia położnictwa i ginekologii. Profesor Ochędalski zawodowo od wielu lat związany jest z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, gdzie pracuje w charakterze pracownika naukowo-dydaktycznego i kieruje Zakładem Endokrynologii Porównawczej. Jest cenionym specjalistą, prowadzi zajęcia dla studentów medycyny oraz innych lekarzy. Opublikował także wiele artykułów i doniesień naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

Prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski oferuje swoim pacjentkom konsultacje ginekologiczne. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ciąż fizjologicznych oraz ciąż wysokiego ryzyka. Zajmuje się leczeniem zaburzeń ginekologiczno-endokrynologicznych, w jego gabinecie pomoc znajdą pacjentki z zaburzeniami menopauzy oraz zaburzeniami miesiączkowania. Przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie niepłodności.

Zdjęcia prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

CODE Centrum Medyczne - prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna
100 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska