lek. Tomasz Szular

flebolog - Gdańsk, Warszawa

lek. Tomasz Szular flebolog

Znajomość języków: polski, angielski



Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Szular

Lek. Tomasz Szulc jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Uprawnienia wykonywania zawodu lekarza medycyny uzyskał w 1997 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w dziedzinie flebologii. Doświadczenie w tym zakresie zdobył, między innymi, pełniąc rolę kierownika medycznego w Centrum Flebologii w Warszawie.

Systematycznie rozwija swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w wielu krajowych i międzynarodowych szkoleniach oraz zjazdach flebologicznych organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne (np. V Jubileuszowy Kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, VI Kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego).

Posiada liczne certyfikaty potwierdzające jego praktyczne umiejętności, w tym z zakresu stosowania diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych – szyi, jamy brzusznej, kończyn dolnych i górnych, kompleksowej fizykalnej terapii obrzęku limfatycznego oraz innych chorób obrzękowych według doktora Asdonka czy leczenia wrzodów żylnych goleni.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Szular

Lek. Tomasz Szular specjalizuje się w profilaktyce, badaniu oraz leczeniu schorzeń flebologicznych. Przeprowadzając badanie ultrasonograficzne oraz wykorzystując technikę dopplerowską, precyzyjnie ocenia stan naczyń krwionośnych. Pomaga pacjentom z niewydolnością żylną, obrzękiem naczyniopochodnym oraz wrzodami żylnymi goleni.  Stosując kompresjoterapię, zajmuje się leczeniem ran przewlekłych. Od 1998 roku przeprowadza zabiegi skleroterapii kompresyjnej, prócz tego jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce zajął się przeprowadzaniem zabiegi skleroterapii z użyciem pianki (echoskleroterapii – od 2003 roku).

Zdjęcia lek. Tomasz Szular

Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak - lek. Tomasz Szular

Klinika MediDerm dr R. Prończuk - lek. Tomasz Szular

Konsultacje

Konsultacja flebologiczna
150

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Leczenie żylaków nóg 
Inne nazwy:

pończocha pozabiegowa 100 zł
Skleroterapia żylaków 
Inne nazwy:
Konsultacja flebologiczna - cena 150

Konsultacja flebologiczna - cena 150
cena za 1 nogę, 350 zł - płyn, 450 zł - pianka
od 350
Skleroterapia pod kontrolą USG 
Konsultacja flebologiczna - cena 150
cena za 1 nogę,
od 800
Mikroskleroterapia pajączków nóg 
Konsultacja flebologiczna - cena 150
Cena za 1 nogę, 350 zł - płyn, 450 zł - pianka
od 350

Diagnostyka i badania

Diagnostyka zmian skórnych
Badanie dermatoskopowe skóry 
cena dotyczy badania videodermatoskopowego do 5 znamion; cena za każde kolejne znamię - 25 zł
od 200
Badania USG Doppler
Inne nazwy:

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych 
tylko badanie USG Doppler żył
150
USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych z konsultacją 
tylko badanie USG Doppler żył
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Szular

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska