lek. Tomasz Wacławczyk

lekarz medycyny estetycznej, kardiochirurg - Katowice, Kraków

lek. Tomasz Wacławczyk lekarz medycyny estetycznej, kardiochirurg

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Tomasz Wacławczyk

Lek. med. Tomasz Wacławczyk jest lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia medyczne ukończył w 1999 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Od 2000 roku związany jest z Oddziałem Kardiochirurgii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu, a od ośmiu lat swoje umiejętności zabiegowe i chirurgiczną precyzję wykorzystuje na gruncie szeroko pojętej medycyny estetycznej i anti-aging. W 2009 roku ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, najbardziej prestiżową jednostkę szkolącą w tym zakresie. Jest członkiem Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Mezoterapii.

Osiągnięcia lekarza

Dr Wacławczyk na pierwszym miejscu stawia jak najlepsze efekty estetyczne przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcję pacjentów, dlatego systematycznie podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach specjalistycznych i szkoleniach praktycznych, śledzi także najnowsze trendy w zabiegach w trakcie licznych kongresów, sympozjów i konferencji naukowych z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Swój warsztat i techniki zabiegowe doskonalił pod okiem najlepszych chirurgów plastycznych na świecie m.in. w Brazylii, Niemczech i Szwecji. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb pacjentów cieszy się ich szacunkiem i zaufaniem.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. T. Wacławczyk

Jako doświadczony lekarz medycyny estetycznej i anti-aging dr Wacławczyk przeprowadza szeroki wachlarz zabiegów z tego zakresu. Jego wnikliwą, holistyczną analizę stanu i kondycji organizmu jak również wprawną rękę i zaawansowaną technikę doceniło już wielu stałych pacjentów. Jest zwolennikiem delikatnego podkreślania urody; jak sam mówi „Kobieta ma wyglądać lepiej, a nie inaczej”. Specjalizuje się w usuwaniu głębokich zmarszczek i odmładzaniu dojrzałej skóry twarzy, a wśród pacjentek słynie z autorskiej metody naturalnego modelowania ust.  

Zdjęcia lek. Tomasz Wacławczyk

Lipoline Clinic - lek. Tomasz Wacławczyk

Chirurgia plastyczna

Modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem 
Adivive;
Znieczulenie ogólne - 1 000 zł
Opieka całodobowa - 1 000 zł

Ceny uwzględniają znieczulenie miejscowe i ubranie uciskowe.
Liposukcja - odsysanie tłuszczu 
Cena zabiegu zawiera: znieczulenie miejscowe, ubranko uciskowe.
Jeżeli pacjent zdecyduje się na zabieg, koszt wizyty konsultacyjnej zostanie odjęty od ceny zabiegu.
Liposukcja laserowa LAL 
Palomar SlimLipo 3D;
Dwie partie ciała – 10% rabatu na zabieg o najniższej wartości
Trzy partie ciała – 15% rabatu na zabieg o najniższej wartości

Szpital Dworska - lek. Tomasz Wacławczyk

Konsultacje

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Tomasz Wacławczyk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska