Urolog Toruń

Szukasz dobrego urologa w Toruniu? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie 9 specjalistów z tej dziedziny, u których będziesz mógł skonsultować swój problem dotyczący zarówno prawidłowego funkcjonowania układu moczowego, jak i pracy samych nerek.

…więcej

Sprawdź innych urologów w pobliżu Torunia:

lek. Wiesław Jaskulski

urolog, chirurg ogólny

  • Konsultacja seksuologiczna150 zł
  • Konsultacja urologiczna150 zł
  • USG nerek90 zł
  • USG prostaty transrektalne150 zł
  • Badanie genetyczne PCA 3 w kierunku raka prostaty1 500 zł
  • Pokaż więcej (20)
Placówki, w których przyjmuje:

Dobry urolog w Toruniu

Autor:

Pacjenci szukali urologa w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Ciechocinek, Inowrocław oraz Bydgoszcz.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska