dr n. med. Wiktor Kępa urolog

Znajomość języków: angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Wiktor Kępa

Dr n. med. Wiktor Kępa zdobył stopień naukowy doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Aktualnie pracuje w charakterze starszego asystenta w Oddziale Urologicznym Pabianickiego Centrum Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU), jest również członkiem European Board of Urology (EBU).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. W. Kępa

Dr n. med. Wiktor Kępa specjalizuje się w dziedzinie urologii. Głównym przedmiotem jego zawodowych zainteresowań jest endourologia, neurourologia oraz urologia onkologiczna. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą konsultacje urologiczne, badania USG jamy brzusznej i układu moczowego, prostaty oraz USG Doppler moszny i jąder. Leczy kamicę moczową, schorzenia prącia, moszny i stercza jąder. Zajmuje się operowaniem krótkiego wędzidełka i stulejki, ponadto przeprowadza zabiegi laserowe – usuwanie kłykcin kończystych.

Pomaga mężczyznom z problemem nietrzymania moczu i zaburzeniami oddawania moczu o podłożu neurogennym. Jego gabinet odwiedzają pacjenci z zaburzeniami potencji i niepłodnością męską. Znajdą u niego pomoc również osoby borykające się z nowotworami układu moczowo-płciowego. 

Zdjęcia dr n. med. Wiktor Kępa

Multi Clinic Centrum Medyczne

Konsultacje lekarskie online

Konsultacja urologiczna online
telefon/wideorozmowa/messenger/whatsapp
99

No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Wiktor Kępa