dr n. med. Wioletta Sacharczuk

kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych - Kórnik

dr n. med. Wioletta Sacharczuk kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Wioletta Sacharczuk

Dr n. med. Wioletta Sacharczuk posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Dyplom lekarza uzyskała w 2004 roku. W przeszłości współpracowała z Oddziałem Kardiologii Szpitala w Puszczykowie oraz z Kliniką Kardiologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiada tytuły specjalisty chorób wewnętrznych oraz specjalisty kardiologii. W 2015 roku ukończyła studia doktoranckie w Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Doktor Sacharczuk należy do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Towarzystwa Internistów Polskich.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. W. Sacharczuk

Dr n. med. Wioletta Sacharczuk specjalizuje się w kardiologii nieinwazyjnej. Opiekuje się pacjentami z nadciśnieniem tętniczym, chorobą niedokrwienną serca, zaburzeniami rytmu serca oraz wadami zastawkowymi. Wykonuje takie badania jak echo serca, Holter EKG, Holter ciśnieniowy czy testy wysiłkowe.

Centrum Medyczne MedHeart - dr n. med. Wioletta Sacharczuk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Wioletta Sacharczuk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska