Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki - opinie o Tourmedica.pl


 • "Żałuję, że nie trafiłam na te metodę kilka lat temu. Wszystko goi się super. dziękuję pięknie."

  OPINIA PACJENTA:
  Małgorzata P. (Bytom, 09.02.2017)
  ZABIEG:
   
  Karolina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Jestem bardzo zadowolony z tak szybkiej obsługi klienta przez Panią. Dziękuję również Pani bardzo za tak profesjonalne podejście do mojej osoby."

  OPINIA PACJENTA:
  Paweł Ż. (Tychy, 25.03.2016)
  ZABIEG:
   
  Justyna B., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "DZIEN DOBRY PANI ANIU, BARDZO PANI DZIEKUJE ZA SZYBKA I POMOCNA ODWIEDZ, PODJADE JUTRO DO MOJEJ LEKARKI I POKAZE JEJ PRZETLUMACZONE BADANIA KTORE PANI MI WYSLALA,JESLI COS JESZCZE BEDZIE NIE JASNE TO SIE ZAMELDUJE. JEST PANI WSPANIALA :-)) POZDRAWIAM"

  OPINIA PACJENTA:
  Beate K. (Niemcy, 05.02.2016)
  ZABIEG:
   
  Anna O., Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska