Laryngologia - opinie o Tourmedica.pl

 • "Pani Agnieszko, Super, fajnie pozdrawiam ślicznie. Pełen profesjonalizm. Dziękuję"

  OPINIA PACJENTA:
  Artur S. (Wrocław, 25.10.2017)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pani Anno! Ciągle wszyscy są zapędzeni, myślałam, żeby wysłać do Pani e-maila z podziękowaniem za pomoc w wyborze dobrej kliniki i lekarza. Bardzo dziękuję za Pani telefony i wsparcie, bardzo rzadko spotyka się w dzisiejszych czasach takie przemiłe osoby jak Pani. Dziękuję i Pozdrawiam"

  OPINIA PACJENTA:
  Agnieszka K (Warszawa, 20.10.2017)
  ZABIEG:
   
  Anna, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Oczywiście, będę miała na uwadze :) Gdyby ktoś, ze znajomych / rodziny potrzebował pomocy, z czystym sumieniem będę mogła polecić zarówno Panią jak i Revival Clinic! Bardzo dziękuję za pomoc, wsparcie i miłe słowa, wszystkiego dobrego Pani Izabelo! :)"

  OPINIA PACJENTA:
  Sylwia T. (Warszawa, 03.03.2016)
  ZABIEG:
   
  Izabela, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.