Operacja nosa - opinie o Tourmedica.pl

 • "Jest Pani profesjonalistką. Pozdrawiam"

  OPINIA PACJENTA:
  Kamila J (Bydgoszcz, 12.07.2017)
  ZABIEG:
   
  Karolina, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Opieka w klinice była bardzo dobra, warunki na wysokim poziomie. córka jest bardzo zadowolona. personel jak i lekarze mili i kompetentni. Klinika z pewnością godna polecenia. Pozdrawiam"

  OPINIA PACJENTA:
  Karolina T. (Bydgoszcz, 07.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka Z., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam. Przepraszam ze nie odpowiadalam ale dochodzilam do siebie po zabiegu. Operacja przebiegla dobrze, nos jeszcze obrzekniety ale ladny. Dziekuje za polecenie kliniki"

  OPINIA PACJENTA:
  Weronika Sz. (Gdańsk, 05.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Agnieszka Z., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam, Jestem bardzo zadowona z wizyty,pan doktor byl bardzo mily i precyzyjnie opisal mi przebieg zabiegu. Ponadto skonsultowalam sie z poleconym laryngologiem,ktory rowniez byl bardzo profesjonalny i sympatyczny ;-)Nie ma zadnych przeciwskazan,takze chcialabym wykonac zabieg w styczniu."

  OPINIA PACJENTA:
  Marta S. (Dublin, 15.11.2016)
  ZABIEG:
   
  Ewa A., Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pana prace oceniam na 6+ :) bardzo profesjonalnie podchodzi Pan do klienta. Zawsze odpowiada Pan wyczerpująco na odpowiedz. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuje za pomoc i liczę na dalsza współpracę :)"

  OPINIA PACJENTA:
  Natalia S. (Wolverhampton, 10.05.2016)
  ZABIEG:
   
  Kamil, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.