Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka - opinie o Tourmedica.pl


 • "Czuje sie dobrze. Na razie moge ocenic opieke w trakcie i tuz po zabiegu i nie mam zastrzezen. Zarowno dr jak i personel byli bardzo pomocni i uprzejmi."

  OPINIA PACJENTA:
  Izabela K (Wrocław, 15.12.2016)
  ZABIEG:
   
  Agata, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Witam już tydzień po zabiegu jutro zdjęcie szwów ogólnie sprawność w ręku jest dobra tylko został obrzęk po operacji który pomału znika dziękuje Pani za pomoc w całym tym procesie Pozdrawiam."

  OPINIA PACJENTA:
  Marcin R. (Reda, 10.10.2016)
  ZABIEG:
   
  Angelika, Doradca medyczny Tourmedica.pl
 • "Pan doktor to bardzo miły, uprzejmy pan, w dodatku bardzo cierpliwy (a ja jestem panikara, więc jego cierpliwosc wystawiona była na duża próbę). Wszystko mi wytłumaczył w trakcie konsultacji i niczego nie owijał w bawełnę. Zabieg miałam wczoraj- nie czułam bólu, którego tak się bałam, a Panu doktorowi udało się ściegno zszyć (a tego nie chcieli się podjąć inni chirurdzy). Po zabiegu jeszcze raz mi wszystko wytłumaczył. Ręka nie spuchła, nie boli, wszystko jest pięknie zeszyte i zaopatrzone ścięgno działa, na własne oczy widziałam :) Na efekt końcowy to jeszcze trzeba poczekać, ale jestem dobrej myśli i jeśli o mnie chodzi, mogę spokojnie polecić zabiegi u Pana doktora Matuszewskiego i w ogóle tę klinikę (wszyscy byli dla mnie bardzo mili, panie w recepcji, pielęgniarki, anestezjolog- wspaniale i bezboleśnie mnie znieczulił). Sam dr Matuszewski to specjalista wysokiej klasy, wie, co robi- cieszę się, że do niego trafiłam. Jeśli chciałaby Pani tę moją opinię gdzieś opublikować, to proszę się nie krępować, mogę się pod tym nawet podpisać. Serdecznie pozdrawiam, dziękuję za wszelkie informacje i chęć udzielenia mi pomocy."

  OPINIA PACJENTA:
  Grażyna N. (Warszawa, 09.03.2016)
  ZABIEG:
   
  Dominika, Doradca medyczny Tourmedica.pl