Rehabilitacja - opinie o Tourmedica.pl


 • "Dzień dobry, byłam bardzo zadowolona z usług - profesjonalna i miła obsługa, empatyczne podejście do moich problemów zdrowotnych. Pan profesor i rehabilitanci cierpliwie tłumaczyli mi, na czym polegają moje kłopoty z kręgosłupem i wyjaśniali, co powinnam zrobić, by sobie dalej nie szkodzić. Zabiegi dobrane do moich potrzeb faktycznie bardzo mi pomogły. Wyjeżdżałam z przekonaniem, że jeszcze tu na pewno wrócę. Pozdrawiam!"

  OPINIA PACJENTA:
  Wanda U. (Łódź, 05.05.2015)
  ZABIEG:
   
  Kamil, Doradca medyczny Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska