Dodaj placówkę do Tourmedica.pl

Tourmedica.pl pomaga pacjentom z Polski i świata wyszukiwać placówki medyczne oraz umawiać wizyty u najlepszych polskich lekarzy

Korzyści współpracy z Tourmedica.pl

  • Możliwość dotarcia do większej ilości pacjentów i klientów
  • Przejrzysta i profesjonalna prezentacja oferty placówki
  • Korzystny i prosty model współpracy
  • Pozyskiwanie prywatnych, polskich i zagranicznych pacjentów
  • Wsparcie naszego Call Center zapewniającego profesjonalną obsługę pacjentów

Polskie placówki medyczne coraz bardziej atrakcyjne dla zagranicznych pacjentów

Wysoki poziom jakości usług medycznych, oraz ich konkurencyjne ceny w Polsce, w porównaniu do innych krajów Unii Europejskiej, spowodowały w ostatnich miesiącach dynamiczny wzrost liczby obcokrajowców decydujących się na leczenie w naszym kraju. Standard obsługi pacjenta w Polsce ciągle rośnie, niejednokrotnie przewyższając ofertę zachodnich, dużo droższych placówek. Ponadto polscy specjaliści cieszą się coraz lepszą opinią na światowym rynku medycznym.

Tourmedica.pl jest odpowiedzią na potrzeby pacjentów zarówno polskich jak i zagranicznych, umożliwiamy łatwiejszy kontakt i lepszy przepływ informacji na linii prywatny pacjent-prywatna klinika. Na swojej stronie prezentujemy oferty placówek medycznych oraz sylwetki lekarzy tak, aby efektywnie wykorzystać ten nowy trend i zapewnić pacjentom komfort wyboru najodpowiedniejszej dla siebie oferty.

Rosnące znaczenie internetu w poszukiwaniu informacji medycznych

Coraz więcej osób poszukuje informacji dotyczących lekarzy oraz zabiegów przez Internet. Na tourmedica.pl prezentujemy szczegółowe opisy klinik, lekarzy oraz zabiegów przez nich oferowanych, co ułatwia Pacjentom wybór najodpowiedniejszego specjalisty. Prezentacje, które przygotowujemy są wysokiej jakości i pełne merytorycznej treści.

Nasza firma nie tworzy kolejnego katalogu usług medycznych, lecz pełne profesjonalne prezentacje klinik będące ich wizytówkami dla wymagającego pacjenta prywatnego, szukającego kliniki spełniającej jego wysokie oczekiwania. Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z nami będziemy prosili o maksymalnie dużo informacji na temat Państwa działalności, byśmy mogli w pełni zaspokoić wszelkie potrzeby naszego wspólnego klienta. W czasach gdy Internet stał się podstawowym medium, każda informacja staje się naszą wizytówką i ważne jest, by była ona na jak najwyższym poziomie zarówno jakościowym, jak i merytorycznym.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nie tylko zagraniczni pacjenci są zainteresowani turystyką medyczną, coraz częściej polscy pacjenci, chcąc uzyskać szybką, skuteczną pomoc na europejskim poziomie szukają placówek medycznych zapewniających im najwyższy standard świadczonych usług. Pacjenci ci decydują się na prywatne leczenie, zamiast czekać w długich kolejkach, by dostać się do państwowej służby zdrowia. Ważne jest to szczególnie w przypadku poważnych zabiegów, gdzie czas oczekiwania może osiągnąć nawet kilka lat.

Decydując się na współpracę z nami zyskują Państwo doświadczonego partnera, ceniącego tylko najwyższy standard usług oraz nowych prywatnych pacjentów polskich i zagranicznych.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami - z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania:

Monika Wielec (Kierownik ds. Handlowych)
Tel.: +48 727 712 737
E-mail: m.wielec@tourmedica.pl

+ Dodaj placówkę do Tourmedica.pl

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska