Artykuły o tematyce spa

Zapoznaj się z ciekawymi artykułami nie tylko o turystyce medycznej
Według raportu Opinion Way 2011 Abdominal Pain in Poland, szacunkowy odsetek dorosłych Polaków cierpiących w ciągu roku na ból brzucha wynosi ponad 60%, przy czym zdecydowana większość (63%) to kobiety. Są to dolegliwości o różnym nasileniu, ale również o zróżnicowanym charakterze, co może świadczyć o przyczynie danego bólu. Jak wynika z badania internetowego ,,Co boli Polaków", przeprowadzonego... czytaj artykuł »
Hematologia jest specjalizacją medyczną, która skupia się na chorobach krwi oraz układu krwionośnego. Jej dziedzinami są m.in. transfuzjologia (sfera obejmująca przetaczanie krwi oraz preparatów krwiopochodnych) oraz serologia i immunologia (badają reakcje odpornościowo-obronne organizmu i ich schorzenia). Jako hematologię określa się też rozliczne badania diagnostyczne mające pomóc w walce z... czytaj artykuł »
W okolicach miejscowości Old Lyme, w stanie Connecticut w USA lekarze nie umieli dociec dlaczego znaczny procent mieszkańców latami cierpiał na dolegliwości stawowe, ustawiczne zmęczenie i szereg innych dolegliwości, których nie dawało się racjonalnie wytłumaczyć. Jako oddzielna jednostka chorobowa o nieznanej przyczynie została opisana dopiero w 1977 roku przez lekarza... reumatologa. Upłynęło prawie... czytaj artykuł »

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska