Centrum Medyczne Magnolia Park

4,6 / 5  - 2399 opinii
Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Magnolia Park Kadra Centrum Medyczne Magnolia Park Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Magnolia Park Otoczenie Centrum Medyczne Magnolia Park Kadra Centrum Medyczne Magnolia Park Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Magnolia Park Leczenie, terapia Centrum Medyczne Magnolia Park Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Magnolia Park Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne Magnolia Park Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Magnolia Park Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Magnolia Park Gabinet zabiegowy Centrum Medyczne Magnolia Park Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Magnolia Park Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Magnolia Park Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Magnolia Park Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Magnolia Park Klinika Centrum Medyczne Magnolia Park

Opis placówki

Centrum Medyczne Magnolia Park zapewnia pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Świadczymy usługi przez 7 dni w tygodniu, aby w nagłych przypadkach nie musieli Państwo czekać na niezbędną pomoc. Nasza oferta jest skierowana do wymagających pacjentów, dla których liczy się szybkość działania i możliwość uzyskania specjalistycznej konsultacji. Poszerzyliśmy zakres usług o leczenie zabiegowe. Nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny oraz kwalifikacje zawodowe współpracujących z Centrum specjalistów stanowią gwarancję skutecznej terapii przy minimalnej inwazyjności leczenia i krótkim czasie rekonwalescencji.

Mamy duże doświadczenie w urologii. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują zabiegi usunięcia stulejki, które dzielimy na dwie grupy: obrzezanie oraz plastykę napletka. W naszym Centrum wykorzystywana jest najnowocześniejsza metoda leczenia stulejki za pomocą urządzenia chirurgicznego Stapler. Pozwala na wykonanie zabiegu w zaledwie 5 minut, a po leczeniu pacjenci nie uskarżają się na ból i obrzęk. Pacjent bezpośrednio po zabiegu wraca do domu i codziennych aktywności.

Wykonujemy laserową plastykę krótkiego wędzidełka. Proponujemy Państwu leczenie krótkiego wędzidełka najmniej inwazyjną z dostępnych metod. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa maksymalnie 20 minut. Ta bezdotykowa, bezkrwawa i bezszwowa metoda charakteryzuje się wysoką skutecznością. Jest bezpieczna i komfortowa dla pacjenta.

Zakres usług Centrum obejmuje laserowe usuwanie zmian okolic intymnych (u mężczyzn i kobiet). Stosujemy dwie metody: elektrokoagulację za pomocą lasera neodymowo-yagowego oraz odparowanie przy pomocy lasera CO2. Usuwamy m.in. kłykciny kończyste, brodawczaki i grudki perliste. Zabiegi wykonywane są w trybie ambulatoryjnym, w znieczuleniu miejscowym.

Świadczymy usługi z zakresu laryngologii. Przeprowadzamy adenotomię – usuwanie migdałka gardłowego. Wskazaniem do zabiegu jest przerost trzeciego migdałka, wywołujący niedrożność nosa oraz trudności w oddychaniu. Zabiegi wykonywane są w trybie ambulatoryjnym, a pacjent tego samego dnia wraca do domu. Ponadto usuwamy trzeci migdałek z podcięciem migdałków podniebiennych.

Oferta Centrum obejmuje septoplastykę, czyli korekcję skrzywionej przegrody nosowej. Zabiegi wykonywane są u osób, u których występują zaburzenia oddychania spowodowane skrzywieniem przegrody, nawracające stany zapalne zatok przynosowych, migdałków podniebiennych i kanalików łzowych, nieżyt błony śluzowej nosa czy upośledzenie węchu. Przeprowadzamy korektę zniekształceń pourazowych i pozapalnych. Leczenie realizowane jest w ramach chirurgii jednego dnia.

Wykonujemy zabiegi podcięcia wędzidełka podjęzykowego. Oferta skierowana jest do pacjentów, u których występują zaburzenia wymowy, ograniczenia swobodnych ruchów języka, ślinotok czy u których język przyrasta do dna jamy ustnej. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a pacjent natychmiast wraca do domu.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo również inne zabiegi laryngologiczne: zamykanie naczynek w nosie, usunięcie ciała obcego z nosa lub ucha czy płukanie ucha. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę laryngologiczną: endoskopię, rynoskopię, wymazy i inne badania.

Proponujemy Państwu małoinwazyjne leczenie schorzeń aparatu ruchu, które opóźnia lub całkowicie eliminuje konieczność leczenia chirurgicznego. Wykonujemy iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego celem zmniejszenia dolegliwości bólowych, ograniczeń ruchomości stawu maziówkowego w zmianach zwyrodnieniowych i pourazowych oraz patologii chrząstki stawowej.

Ponadto oferujemy terapię osoczem bogatopłytkowym i fibryną bogatopłytkową. Wskazaniem do leczenia są takie schorzenia jak łokieć tenisisty, kolanko skoczka, kolano biegacza, ostrogi piętowe czy zespół cieśni podbarkowej. Leczymy również zmiany zwyrodnieniowe ścięgna Achillesa, kontuzje i uszkodzenia ścięgien, mięśni i wiązadeł, schorzenia i kontuzje stawów kolanowych, biodrowych i łokciowych oraz wiele innych chorób i urazów.

Do oferty należy diagnostyka i leczenie schorzeń ginekologicznych. Leczymy laserowo nadżerkę – zabieg trwa kilka minut i nie wymaga znieczulenia.

Zajmujemy się również medycyną estetyczną. Usuwamy zmarszczki mimiczne za pomocą toksyny botulinowej, zaś bruzdy i zmarszczki wypełniamy kwasem hialuronowym. Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wykorzystujemy również w zabiegach powiększania i modelowania ust.

W naszej ofercie znalazła się mezoterapia i tzw. „wampirzy lifting”, mezoterapia autologicznym osoczem bogatopłytkowym. Tkankę tłuszczową usuwamy za pomocą lipolizy iniekcyjnej. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo także niechirurgiczny lifting twarzy – termolifting czy lifting plazmowy. Do oferty należą zabiegi laserowe: usuwanie przebarwień i tatuaży, zamykanie naczyń, fotoodmładzanie, usuwanie owłosienia czy laserowy peeling węglowy.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje zabiegi drobnej chirurgii: usuwanie zmian skórnych, w tym tłuszczaków, kaszaków i włókniaków przy pomocy lasera CO2 bądź metodą chirurgiczną.

Oferujemy pacjentom usługi z dziedziny dermatologii. Zajmujemy się szeroko rozumianym leczeniem schorzeń skórnych. W zakres świadczeń wchodzi m.in. laseroterapia przebarwień oraz trądziku.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje także stomatologia, w ramach której oferujemy Państwu m.in. usługi stomatologii estetycznej, w tym wybielanie zębów metodą gabinetową (lampą Beyond) i nakładkową. Wykonujemy również zabiegi oczyszczania uzębienia ze złogów kamienia oraz przebarwień – piaskowanie i scaling.

Leczymy zmiany próchnicowe oraz choroby miazgi (endodoncja). Uzupełniamy ubytki w uzębieniu dzięki zabiegom protetycznym. Stosujemy korony, wkłady koronowo-korzeniowe, w przypadku bardziej rozległych ubytków proponujemy pacjentom mosty oraz protezy. Przyjmujemy dorosłych oraz dzieci (pedodoncja). Maluchy zapraszamy na wizyty adaptacyjne, leczymy zęby mleczne, wykonujemy lakowanie i lakierowanie zębów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Centrum.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dzięki dostępowi do nowoczesnych systemów laserowych oraz innowacyjnych urządzeń chirurgicznych (np. Stapler) jesteśmy w stanie zaproponować pacjentom szybkie, bezpieczne i skuteczne leczenie, które nie wiąże się z koniecznością hospitalizacji i długim okresem rekonwalescencji.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Konsultacje w językach angielskim i niemieckim – przyjmujemy pacjentów obcojęzycznych.

 • Placówka otwarta przez 7 dni w tygodniu – Centrum jest otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00.

 • Nowocześnie wyposażone wnętrza – zapraszamy pacjentów do przestronnych i komfortowych wnętrz.

 • Dogodna lokalizacja – mieścimy się w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne Magnolia Park we Wrocławiu.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Magnolia Park jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne Magnolia Park

Jesteśmy wielospecjalistyczną placówką, która oferuje zarówno diagnostykę i konsultacje specjalistyczne, jak i leczenie zachowawcze oraz zabiegowe schorzeń wielu układów: moczowo-płciowego, oddechowego, rozrodczego czy aparatu ruchu. Dobierając metodę leczenia, kierujemy się troską o dobre samopoczucie pacjenta i chęcią skrócenia do minimum okresu rekonwalescencji.

Wykonujemy zabiegi urologiczne, laryngologiczne, ortopedyczne i ginekologiczne. Naszą ofertę uzupełniają świadczenia z zakresu medycyny estetycznej.

Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne Magnolia Park została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 2399 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,6

2399 ocen
(z 3 źródeł)
4,3 / 5  (15 ocen placówki na Google.pl)
4,4 / 5  (37 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (2347 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami wielu dziedzin medycyny, którzy wykazują się nie tylko rozległą wiedzą, ale także umiejętnością wsłuchania się w potrzeby pacjenta. Nad bezpieczeństwem chorych czuwa interdyscyplinarny, wykwalifikowany zespół, do którego należą m.in. interniści, dermatolodzy, laryngolodzy, urolodzy i ortopedzi.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Medyczne Magnolia Park.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

71 305pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 21:00)

Adres placówki

Centrum Medyczne Magnolia Park
ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław (poziom 0, wejście do Galerii nr.4 od strony parkingu, obok sklepu Decathlon)
Centrum Medyczne Magnolia Park
ul. St. Małachowskiego 2
54-001 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek21:00-9:00
 • wtorek21:00-9:00
 • środa21:00-9:00
 • czwartek21:00-9:00
 • piątek21:00-9:00
 • sobota21:00-9:00
 • niedziela21:00-9:00
 • poniedziałek18:30-10:30
 • wtorek18:30-10:30
 • środa18:30-10:30
 • czwartek18:30-10:30
 • piątek18:30-10:30
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Placówka jest zlokalizowana w Centrum Handlowym Magnolia Park. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowy i tramwajowy. Dworzec PKP jest oddalony od przychodni o ok. 5 km.