Liposukcja policzków - cena zabiegu

Synonimy:

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem liposukcja policzków - ceny na podstawie danych z 4 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za liposukcja policzków wynosi 4 750 zł, przy czym najniższa cena to 2 500 zł, natomiast najwyższa cena za liposukcja policzków to 7 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg liposukcja policzków

1 klinika wykonująca liposukcja policzków
cena 5 000 zł
1 klinika wykonująca liposukcja policzków
cena 5 000 zł
1 klinika i 1 lekarzy wykonujących liposukcja policzków
cena 2 500 zł
1 klinika i 2 lekarzy wykonujących liposukcja policzków
cena od 6 000 zł do 7 000 zł

Lekarze wykonujący zabieg liposukcja policzków

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.