Liposukcja policzków - cena zabiegu

Synonimy:

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem liposukcja policzków - ceny na podstawie danych z 5 klinik oraz 4 lekarzy. Średnia cena za liposukcja policzków wynosi 4 813 zł, przy czym najniższa cena to 2 500 zł, natomiast najwyższa cena za liposukcja policzków to 9 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg liposukcja policzków

1 klinika wykonująca liposukcja policzków
cena 5 000 zł
1 klinika wykonująca liposukcja policzków
cena 5 000 zł
1 klinika i 1 lekarzy wykonujących liposukcja policzków
cena 2 500 zł
2 kliniki i 3 lekarzy wykonujących liposukcja policzków
cena od 5 000 zł do 9 000 zł

Lekarze wykonujący zabieg liposukcja policzków

1 otolaryngolog
cena 2 500 zł
1 chirurg ogólny, 2 chirurdzy plastyczni
cena od 5 000 zł do 9 000 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska