Dermedica

4,2 / 5  - 65 opinii
Recepcja, poczekalnia Dermedica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dermedica Wygląd zewnętrzny Dermedica Recepcja, poczekalnia Dermedica Gabinet zabiegowy Dermedica Recepcja, poczekalnia Dermedica Gabinet zabiegowy Dermedica Zabieg depilacji laserowej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dermedica Zabieg depilacji laserowej Dermedica Białystok - logo

Opis placówki

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej, Laseroterapii, Profesjonalnej Kosmetyki Twarzy i Ciała Dermedica to nowoczesna placówka medyczna położona w samym centrum Białegostoku, w przestronnych i gustownie urządzonych wnętrzach. Dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dojazd z każdej części miasta.

Pacjentom oferujemy szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, w tym m.in.: nieinwazyjny lifting Ulthera, wypełnianie zmarszczek, mezoterapia igłową i modelowanie ust. Wykorzystując możliwości laseroterapii, usuwamy przebarwienia i zmiany naczyniowe, a także wykonujemy depilację. Wszelkie zabiegi na twarz i ciało przeprowadzamy z zastosowaniem wysokiej klasy nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń znanych firm. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczy rekomendacja Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Co ważne, nasi Pacjenci mogą skorzystać także z konsultacji i leczenia u współpracujących z nami specjalistów z dziedzin takich jak laryngologia, neurologia, reumatologia, chirurgia ogólna i naczyniowa i anestezjologia.

Dysponujemy m.in. sprzętem do niechirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej VelaShape oraz wysokiej klasy laserem diodowym Light Sheer Duet z systemem chłodzenia, który zapewnia niezwykły komfort zabiegu. Nasza placówka jest także wyposażona w laser Fraxel re:store do korekcji blizn, rozstępów, zmarszczek i przebarwień.

Efektywne wykorzystanie urządzeń oraz najlepsze efekty zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół dermatologów i kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Nieustannie poszerzają oni swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach naukowych. Nasi specjaliści należą także do prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, m.in. do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Zadowolenie z przeprowadzanych przez nas zabiegów oraz pełen komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów to dla nas priorytet, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Centrum Dermedica przebiegała w przyjaznej atmosferze. Każdemu Pacjentowi poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje, a wszelkie zabiegi dobieramy indywidualnie do preferencji, potrzeb i kondycji skóry danej osoby.


Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Naszym Pacjentom pragniemy zapewnić nowoczesne, bezbolesne i skuteczne zabiegi, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Nowoczesne urządzenia umożliwiają nam przeprowadzanie zabiegów, minimalizując inwazyjność niektórych z nich. Jednocześnie zapewniamy doskonałe i trwałe efekty. Wszystkie wykorzystywane przez nas aparaty posiadają stosowne certyfikaty, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą być pewni całkowitego bezpieczeństwa i komfortu w trakcie zabiegów. Na wyposażeniu Centrum Dermedica znajdują się m.in.:

 • Laser Light Sheer Duet – wysokiej klasy laser diodowy firmy Lumenis, wykorzystywany w zabiegach bezbolesnej i skutecznej depilacji laserowej. Jest najnowocześniejszym i najskuteczniejszym dostępnym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia, pracującym w technologii pulsacyjnej. Umożliwia precyzyjne dostosowanie parametrów zabiegu i zastosowanie jednej z dwóch głowic, a system chłodzenia skóry zapewnia Pacjentowi całkowity komfort. Warto dodać, że laser Light Sheer Duet posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

 • Laser Fraxel re:store – najnowszej generacji laser frakcyjny, zapewniający doskonałe efekty estetyczne przy minimalnej inwazyjności zabiegu. Emituje światło o długości fali 1550 nm, którego energia jest absorbowana przez zawartą w komórkach naskórka i skóry właściwej wodę, bez naruszania warstwy rogowej naskórka. Wykonuje w skórze tysiące mikrootworków (stref mikrotermalnych), otoczonych przez zdrową skórę, stymulując w ten sposób intensywne procesy regeneracyjne. Ma zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju blizn, rozstępów, zmarszczek i rozszerzonych porów, umożliwia też przeprowadzenie liftingu laserowego i resurfacingu.

 • Laser diodowy KTP DioLite – nowoczesne urządzenie laserowe amerykańskiej firmy Iridex, stosowane w zabiegach zamykania poszerzonych naczynek i usuwania przebarwień. Emituje światło o długości 532 nm, pochłaniane przez oksyhemoglobinę (barwnik krwi) oraz melaninę.

 • Laser barwnikowo–pulsacyjny V-beam – impulsowy, wysokoenergetyczny laser barwnikowy, emitujący falę o długości 595nm. Ma zastosowanie w zabiegach dermatologii estetycznej, m.in. do usuwania zmian barwnikowych. Zabiegi tym laserem są dla Pacjenta całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu wbudowanego systemu chłodzenia skóry.

 • Ulthera – nowoczesne urządzenie do precyzyjnego liftingu twarzy bez użycia skalpela. W sposób bezinwazyjny modeluje skórę i tkankę podskórną poprzez dostarczenie energii ultradźwiękowej do wybranych miejsc. W tych miejscach pojawiają się punkty termalnej koagulacji, powodujące obkurczanie i skrócenie włókien kolagenowych oraz ich późniejszą przebudowę. Wysoką precyzję zabiegu zapewnia obrazowanie tkanek przy pomocy USG, a sama procedura jest dla Pacjenta bezpieczna i wiąże się z minimalnymi odczuciami bólowymi. Zabieg urządzeniem Ulthera skutecznie przeciwdziała efektom starzenia się skóry, zwiększając jej uniesienie i napięcie, co gwarantuje doskonałe efekty estetyczne, porównywalne do klasycznego liftingu, jednak bez ingerencji chirurgicznej.

 • Futura Pro – wysokiej klasy urządzenie brytyjskiej firmy Ultratone, stanowiące kompletny system do zabiegów na twarz i ciało, wykorzystujący biostymulację, mikroprądy i ultradźwięki. Umożliwia przeprowadzenie kilkunastu różnorodnych zabiegów kształtujących sylwetkę, redukujących cellulit, terapeutycznych i sportowych, a także nieinwazyjny lifting twarzy, stanowiący doskonałą alternatywę dla Botoksu i wypełniaczy, w szczególności dla alergików.

 • Carismed Kontur RF – aparat wykorzystywany w zabiegach modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz poprawy napięcia i jędrności skóry, a także poprawy owalu twarzy i redukcji podwójnego podbródka. Wykorzystuje opatentowaną technologię wielobiegunowych fal radiowych, powodując podgrzanie tkanki tłuszczowej i w efekcie przyspieszenie metabolizmu. Urządzenie podgrzewa także włókna kolagenowe w skórze, co prowadzi do ich stopniowej przebudowy i poprawy napięcia oraz elastyczności skóry.

 • LPG Endermolab – urządzenie medyczne, przeprowadzające estetyczne, sportowe i terapeutyczne zabiegi na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust metodą odpowiednio dobranego mechanicznego masażu sterowanego komputerowo. Jego działanie opiera się na zastosowaniu dwóch elektronicznie sterowanych rolek, umieszczonych w hermetycznej komorze i działających w połączeniu z podciśnieniem.

 • VelaShape – jedyne dostępne na rynku urządzenie medyczne, zarejestrowane do redukcji tkanki tłuszczowej, leczenia miejscowej otyłości i cellulitu metodą niechirurgiczną. Łączy w sobie działanie promieniowania podczerwonego, biopolarnych fal radiowych oraz masażu podciśnieniowego i mechanicznego, co poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej i mikrokrążenie. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, system został też uhonorowany prestiżową nagrodą Novelles Esthẻtiques za innowacyjność.

 • Exilis – innowacyjny system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i odmładzania twarzy. Jego skuteczność opiera się na jednoczesnym stosowaniu fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Urządzenie zapewnia doskonałe efekty już po czterech zabiegach, jest całkowicie bezpieczne dla Pacjenta i nie powoduje odczuć bólowych.

 • Silkpeel – nowoczesne urządzenie, umożliwiające przeprowadzanie zabiegów mikrodermabrazji diamentowej i korundowej. Dzięki precyzyjnemu ścieraniu naskórka i górnych warstw skóry właściwej urządzenie umożliwia zmniejszenie blizn potrądzikowych, spłycenie zmarszczek i redukcję rozstępów, a także pobudzenie naturalnych procesów odnowy komórkowej oraz przyspieszenie produkcji kolagenu i elastyny. Specjalna opatentowana końcówka SilkPeel MD Platinum zapewnia kontrolowaną eksfoliację naskórka z jednoczasową infuzją preparatów aktywnych w głąb skóry.

 • Ergolift – wysokiej klasy urządzenie medyczne, wzmacniające skórę przez mechaniczną stymulację fibroblastów. Aparat pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, czego efektem jest poprawa owalu twarzy, redukcja cieni pod oczami, wygładzanie zmarszczek oraz zwiększenie elastyczności i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu.

 • Dermapen – nowoczesne urządzenie, umożliwiające przeprowadzenie zabiegów, będących alternatywą dla klasycznej mezoterapii, a nawet lasera frakcyjnego. Automatycznie nakłuwa skórę przy pomocy pulsujących igieł, tworząc mikrokanaliki, przez które do wnętrza skóry przenikają substancje aktywne. Mezoterapia urządzeniem Dermapen jest bardziej precyzyjna i efektywna, a jednocześnie bardziej komfortowa dla Pacjenta.

 • Hipro – V - to nieinwazyjny system, pozwalający na lifting twarzy i ciała za pomocą skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o dużej intensywności. Zabiegi wykonuje się na bezpiecznej głębokości: aplikacja na twarzy zawiera się w przedziale od 1,5mm do 4,5mm (co 0,5mm), a na ciele wynosi od 8mm do 13mm (co 1mm). Zabieg HIPRO-V w technologii HIFU2 daje doskonałe efekty w poprawie jędrności skóry twarzy, szyi, dekoltu, ramion, wnętrza ud, pośladków, kolan i brzucha, także przy nasilonym procesie wiotczenia tkanek. 
 • X- Wave – urządzenie do terapii falami akustycznymi, przesyłanymi w głąb ciała. W kosmetologii wykorzystywane jest do wspomagania likwidacji zastojów limfatycznych, napinania i zwiększenia elastyczności tkanki łącznej oraz przyspieszania metabolizmu.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

W trosce o pełen komfort Pacjentów przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których warto wymienić:

 • Nowoczesne wnętrza – Centrum Dermedica mieści się w nowoczesnych, jasnych i przestronnych wnętrzach, zaaranżowanych zgodnie z najwyższymi standardami dla tego typu obiektów i wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Stonowana kolorystyka, gustowne dodatki dopełniają wystroju placówki, tworząc miejsce przytulne i przyjazne.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny i uśmiechnięty personel, a pracujący w Centrum Dermedica specjaliści do każdego Pacjentowi podchodzą indywidualnie, poświęcając odpowiednią ilość czasu i uwagi.
 • Szeroki zakres zabiegów – naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z różnych dziedzin medycyny (medycyna estetyczna, laseroterapia, dietetyka, zabiegi kosmetologiczne), które pozwalają w sposób kompleksowy zadbać o ciało, zlikwidować niedoskonałości skóry i odzyskać piękny, młodzieńczy wygląd. Szeroka gama różnorodnych zabiegów umożliwia przeprowadzenie całościowej pielęgnacji w jednym miejscu, co stanowi oszczędność czasu naszych Pacjentów oraz gwarancję obsługi w najwyższej jakości.
 • Atrakcyjne zniżki i promocje – naszym Pacjentom regularnie oferujemy atrakcyjne zniżki i promocje, które umożliwiają skorzystanie z najbardziej popularnych zabiegów w wyjątkowo korzystnych cenach.
 • Pakiety zabiegów – wiele z zabiegów wykonywanych w naszym Centrum połączone są w pakiety, co znacznie obniża ich cenę.
 • Bony Upominkowe – nasi Pacjenci mają możliwość zakupu bonów upominkowych, które stanowią doskonały pomysł na niebanalny prezent. W ofercie  mamy bony na określoną kwotę lub na konkretny zabieg, wedle Państwa uznania. 
 • Sprzedaż profesjonalnych dermokosmetyków – dbając o holistyczne podejście do każdego zabiegu daje Pacjentom możliwość zakupu, bezpośrednio w Centru, profesjonalnych dermokosmetyków wysokiej klasy, przeznaczonych do domowej pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki doskonałemu składowi i wysokiej zawartości składników aktywnych kosmtyki dostępne u nas pomagają utrzymać efekty przeprowadzanych w Centrum zabiegów i widocznie poprawiają kondycję skóry. W sprzedaży znajdują się dermokosmetyki renomowanych marek.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Dermedica w Białymstoku.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Dermedica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Dermedica

Centrum Dermedica ma w swojej ofercie szeroki wachlarza różnorodnych, wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki przy pomocy preparatów toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, przeprowadzamy nieniwazyjny lifting nowoczesnym aparatem Ulthera i modelujemy owal twarzy przy pomocy liftingu wolumetrycznego, do poprawy owalu twarzy wykorzystujemy też nici hialuronowe. W naszej ofercie znajdują się innowacyjne zabiegi Restylane Skinlift i Restylane Skinlift Light, które skutecznie unoszą opadające fragmenty skóry i przywracają jej jędrność, przeprowadzamy też stymulację produkcji własnego kolagenu preparatem kwasu polimlekowego Sculptra. Modelujemy usta kwasem hialuronowym, wykonujemy mezoterapię igłową i nowoczesną mezoterapię urządzeniem Dermapen, które czyni zabieg znacznie bardziej precyzyjnym i komfortowym dla Pacjenta. By zagwarantować naszym Pacjentom jak najlepsze efekty w trakcie zabiegów medycyny estetycznej stosujemy tylko sprawdzone preparaty, pochodzące od uznanych na całym świecie producentów, w tym preparaty toksyny botulinowej Botox, Azzalure i Bocouture, wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego StylAge, Restylane i Teosyal, preparat kwasu polimlekowego Sculptra i preparaty do terapii depigmentacyjnej Cosmelan i Dermamelan.

Przeprowadzamy różnorodne zabiegi na ciało, pozwalające wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu i poprawić kondycję skóry. Do tego celu wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia wysokiej klasy, w tym LPG Ednermolab (redukcja cellulitu, usuwanie rozstępów i blizn, modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry specjalistycznym masażem mechanicznym), VelaShape (niechirurgiczna metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu dzięki połączeniu oddziaływania promieniowania podczerwonego, biopolarnych fal radiowych oraz masażu podciśnieniowego i mechanicznego) i Exilis Rid (modelowanie sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej przez kontrolowane nagrzewanie tkanki w połączeniu z falami ultradźwiękowymi). Przeprowadzamy nieinwazyjną liposukcję nowoczesnym urządzeniemFutura Pro, modelujemy sylwetkę, ujędrniamy skórę i likwidujemy cellulit z zastosowaniem nowoczesnego aparatu Carismed Kontur RF, Pacjentom oferujemy też szeroki wybór masaży, przeprowadzanych przez doświadczonych fizykoterapeutów i masażystów, w tym masaż klasyczny, relaksacyjny, wyszczuplający, leczniczy i sportowy. Wspomagamy leczenie cellulitu, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i ujędrnianie oraz nawilżanie skóry zabiegami z użyciem bandaży Arosha, w naszej ofercie znajdują się też programy antycellulitowe Arosha, które przyspieszają metabolizm tłuszczów, aktywują rozpad komórek tłuszczowych, przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu oraz zwiększają sprężystość i napięcie skóry.

Pacjentom oferujemy różnorodne zabiegi na twarz, w tym dwuetapowy zabieg odmładzający Cryolift i nieniwazyjne odmładzanie poprzez mechaniczną stymulację fibroblastów urządzeniem medycznym Ergolift. Poprawiamy jędrność i napięcie skóry, korygujemy drugi podbródek i worki pod oczami przy pomocy fal radiowych, redukujemy zmarszczki, i poprawiamy gęstość skóry aparatem Exilis, w naszej ofercie znajduje się też profesjonalny zabieg stymulująco-ujędrniający Metamorphosis, oparty na synergistycznym działaniu Glikopeelu, Cryoliftu, masażu anti-aging oraz kosmetyków Filorga Professional. Wykonujemy nieinwazyjny lifting twarzy urządzeniem Futura Pro, poprawiamy kondycję skóry i niwelujemy jej niedoskonałości dzięki odpowiednio dobranym peelingom medycznym, Pacjentom oferujemy też mikrodermabrazję diamentową lub korundową i mikrodermabrazję z infuzją Dermalinfusion, wykonywane przy pomocy nowoczesnego urządzenie Silkpeel. Przeprowadzamy kompletną terapię anti-aging preparatem Retix.C, nawilżamy skórę i zapewniamy jej szybką odnowę dzięki zabiegowi Ogień i Lód firmy iS Clinical, przeprowadzamy też różnorodne zabiegi pielęgnacyjne (m.in. zabieg nawilżająco-odmładzający, przeciwtrądzikowy, uszczelniający naczynia krwionośne) z zastosowaniem profesjonalnych preparatów L'Azel Active Professional.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu laseroterapii, w tym resurfacing i peelingi laserowe wysokiej klasy laserem Fraxel re:store, laserowe usuwanie owłosienia najnowocześniejszym laserem diodowym Light Sheer Duet firmy Lumenis, laserowe usuwanie zmian barwnikowych (w zależności od rodzaju przebarwień i wskazań medycznych stosujemy: laser frakcyjny Fraxel re:store, laser barwnikowo–pulsacyjny V-beam, IPL lub laser diodowy KTP DioLite) i zmian naczyniowych, takich jak rumień twarzy, rozszerzone naczynka krwionośne i różne odmiany naczyniaków. Naszym Pacjentom oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy (manicure i pedicure, masaże, kąpiel parafinowa, zabiegi odmładzające dłonie) i konsultacje doświadczonych dietetyków, a także indywidualnie dostosowane programy dietetyczne i testy nietolerancji pokarmowej. We współpracy z Kliniką Medical Hair konsultujemy i kwalifikujemy Pacjentów do zabiegów transplantacji włosów, naszym Pacjentom oferujemy też konsultacje i leczenie współpracujących z nami lekarzy różnych specjalności: okulisty, chirurga naczyniowego, neurologa, reumatologa, laryngologa i anestezjologa.

Co leczymy

Pacjenci Centrum Dermedica mogą poddać się leczeniu różnych schorzeń. Przeprowadzamy leczenie problemu nadmiernej potliwości z zastosowaniem iniekcji toksyny botulinowej, która łączy się z zakończeniami nerwowymi w gruczołach potowych i skutecznie blokuje uwalnianie chemicznego przekaźnika, stymulującego wytwarzanie potu. Prowadzimy leczenie cellulitu i rozstępów oraz łysienia przy pomocy zabiegów mezoterapii odpowiednio dobranymi koktajlami substancji odżywczych, leczymy też przebarwienia skóry o różnej etiologii i lokalizacji preparatami Cosmelan, Dermamelan oraz Amelania, poprawiając równocześnie kondycję skóry i likwidując drobne zmarszczki. Mogą także zgłosić się do nas osoby z problemem nadmiernego miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, opornej na działanie diety i ćwiczeń, u których przeprowadzamy zabiegi lipolizy iniekcyjnej specjalną substancją, skutecznie rozpuszczającą tłuszcz.

Opinie z internetu

Placówka Dermedica została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.2 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 65 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,2

65 ocen
(z 3 źródeł)
3,8 / 5  (24 ocen placówki na Google.pl)
4,9 / 5  (27 ocen placówki na Facebook.pl)
4,0 / 5  (14 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Zespół medyczny Centrum Dermedica tworzą lekarze rożnych specjalności, a także pielęgniarki, kosmetyczki, fizjoterapeuci i dietetyczki, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zapewnić szeroki zakres usług, pozwalających w kompleksowy sposób zadbać o siebie. W skład kadry medycznej naszego Centrum wchodzą lek. med. Małgorzata Suszko (założycielka Centrum Dermedica, specjalista II stopnia dermatologii i wenerologii, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie oraz Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej), lek. med. Elżbieta Stawowska (współzałożycielka Centrum Dermedica, specjalista II stopnia dermatologii i wenerologii, absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku; w Centrum zajmuje się dermatologia kliniczną, kriochirurgią, elektrokoagulacją, laseroterapią oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej) oraz lek. med. Marlena Jamiołkowska-Stawowska – absolwentka Uniwersytetu medycznego w Białymstoku w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii oraz absolwentka Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti–Aging pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, która w Centrum Dermedica przeprowadza zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, a także mezoterapię, peelingach i zabiegi z zakresu laseroterapii.

W skład zespołu Centrum Dermedica wchodzą także wykwalifikowani kosmetolodzy Katarzyna LeonkiewiczUrszula Jaworowska i Oksana Sosniuk. Wykonują zabiegi z zakresu kosmetyki leczniczej i pielęgnacyjnej twarzy, stylizację brwi oraz manicure i pedicure. Specjalizują się również w peelingach, mikrodermabrazji , zabiegach z wykorzystaniem fal radiowych, ultradźwięków, podczerwieni i bioprądów oraz w masażach kosmetycznych i leczniczych twarzy i ciała. Wykonują zabiegi modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz zwalczania cellulitu przy użyciu biostymulacji, ultradźwieków , podczerwieni , fal radiowych, bandaży Arosha Zabiegi z zakresu depilacji laserowej wykonuje wykwalifikowana kosmetyczka Beata Szymusiuk. Współpracują z nami dietetyczki dr n med Edyta Adamska i Ewelina Adamska oraz fizjoterapeuta mgr Konrad Bitowski,który wykonuje masaże lecznicze i relaksacyjne . Pracę zespołu wspierają wykwalifikowane pielęgniarki: Małgorzata Aleksandrów (dyplomowana pielęgniarka ze specjalizacją z anestezjologii i intensywnej terapii, w Centrum Dermedica asystuje przy zabiegach medycznych, przeprowadza depilację laserową i kieruje rejestracją medyczną) oraz mgr Katarzyna Bitowska - absolwentka Wydziału Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, która w naszym Centrum kieruje rejestracją medyczną, przygotowuje pacjentów do zabiegów i otacza ich opieką pielęgniarską.

W trosce o najwyższy standard i najlepsze efekty przeprowadzanych zabiegów, a także pełną satysfakcję naszych Pacjentów, specjaliści pracujący w Centrum Dermedica systematycznie poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także sympozjach i konferencjach naukowych z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii, organizowanych w kraju i za granicą. W trakcie kongresów i szkoleń nasi specjaliści zapoznają się z najnowszymi osiągnięciami medycyny, innowacyjnymi rozwiązaniami i technikami zabiegowymi, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zaoferować zabiegi na najwyższym poziomie, przeprowadzane zgodnie z europejskimi normami i w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt. Nasi specjaliści są także członkami licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Towarzystwa Mezoterapii i Dermatochirurgii, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej (ESCAD) oraz Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, a także Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Więcej 

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Dermedica.

Certyfikaty

Najważniejszym osiągnięciem Centrum Dermedica jest stale zwiększająca się liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy z pomocą naszych specjalistów odzyskali piękny, młodzieńczy wygląd oraz zlikwidowali niedoskonałości twarzy i ciała. Zadowoleni Pacjenci wracają do nas na kolejne zabiegi oraz polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. Doświadczenie personelu pracującego w Centrum Dermedica, rozległa wiedza, a także ciepłe i profesjonalne podejście spotykają się z uznaniem. Profesjonalizm przeprowadzanych zabiegów oraz najwyższe standardy obsługi docenili nie tylko Pacjenci: nasza placówka otrzymała rekomendację Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Przychodnia Dermedica Przychodnia Dermedica Przychodnia Dermedica Przychodnia Dermedica

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

85 686pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 19:00)

Adres placówki

Dermedica
ul. Legionowa 3
15-099 Białystok (III piętro)

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-9:00
 • wtorek19:00-9:00
 • środa19:00-9:00
 • czwartek19:00-9:00
 • piątek19:00-9:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej, Laseroterapii, Profesjonalnej Kosmetyki Twarzy i Ciała Dermedica mieści się w centrum Białegostoku. Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji bez trudu dostaną się do nas zarówno Pacjenci zmotoryzowani, jak i ci korzystający ze środków komunikacji miejskiej. W pobliżu naszego Centrum znajdują się dwa przystanki autobusowe: Sienkiewicza/ Rynek Kościuszki (autobusy linii 3, 8, 13, 16, 19, 26, 104 i 111) oraz Legionowa Szkoła (autobusy linii 3, 6, 16, 17, 19, 104 i 111), oba w odległości około 250 metrów od placówki, dzięki czemu do Centrum Dermedica można łatwo dojechać z każdej części miasta. Dwa kilometry od placówki znajduje się Dworzec Kolejowy Białystok Główny, w podobnej odległości zlokalizowany jest dworzec autobusowy PSK Białystok.

Pacjenci spoza Białegostoku wizytę w naszej placówce mogą połączyć ze zwiedzaniem zabytków i poznawaniem atrakcji turystycznych tego pięknego miasta, zwłaszcza że Dermedica znajduje się w bliskiej odległości wielu wartych uwagi miejsc. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli nas od późnobarokowego Pałacu Branickich, nazywanego „Polskim Wersalem”, niemal bezpośrednio z naszą placówką graniczy otaczający pałac zachwycający zespół parkowy. Będąc w Białymstoku warto również przespacerować się po reprezentacyjnym Rynku Kościuszki z zabytkowym Ratuszem, znajdującym się zaledwie 300m od placówki, warto także zobaczyć monumentalną późnorenesansową Bazylikę Archikatedralną Wniebowzięcia NMP, położoną około 450m od Centrum Dermedica, oraz zabytkowy Sobór św Mikołaja Cudotwórcy, od którego również dzieli nas zaledwie krótki spacer (sobór znajduje się 550m od naszego Centrum). Natomiast miłośnicy zieleni i odpoczynku na świeżym powietrzu po zabiegach mogą udać się do jednego z pobliskich parków, na przykład do znajdującego się 400m od placówki Parku Centralnego lub do urokliwego, rozległego Parku Planty ze Stawem Serce i pięknymi dywanami kwiatowymi, położonego w odległości kilometra od naszego Centrum.