Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

5,0 / 5  - 1 opinia
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Oferta, ćwiczenia, zabiegi Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak - logo

Opis placówki

Prywatne Usługi Lekarskie doktora Masaouda Sousaka to specjalistyczny gabinet położony w Żninie w województwie kujawsko-pomorskim, oferujący szeroki zakres usług i zabiegów chirurgicznych. Kierujący nim lekarz to specjalista II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zapewnia pacjentom profesjonalną pomoc, specjalistyczne konsultacje oraz bogatą gamę zabiegów chirurgicznych.

W gabinecie doktora Sousaka pacjent może poddać się drobnemu zabiegowi chirurgicznemu w znieczuleniu miejscowym, polegającemu na usunięciu zmiany w tkance podskórnej bądź skórze. Wśród przeprowadzanych zabiegów można wymienić także nacinanie ropniaków, krwiaków i zmian ropnych oraz usuwanie kaszaków, włókniaków i cyst naskórkowych czy torbieli łojowych. Doktor Sousak zajmuje się ponadto usuwaniem brodawek wirusowych, łojotokowych oraz kłykcin kończystych (brodawek narządów płciowych). W ramach oferowanych świadczeń pacjenci mogą się poddać zabiegom usunięcia kępek żółtych (podskórnych złogów cholesterolu), znamion barwnikowych oraz blizn. W gabinecie istnieje możliwość całkowitego lub częściowego usunięcia płytki paznokciowej, doktor Sousak oferuje również pomoc w leczeniu zanokcic i zastrzałów kończyn.

U pacjentów z podejrzeniem nowotworów skóry doktor wykonuje zabiegi usunięcia zmian. Po wycięciu zmiany (nie tylko takiej o charakterze nowotworowym) istnieje możliwość przesłania jej do szczegółowych badań histopatologicznych.

W swoim gabinecie doktor Sousak wykonuje także zabiegi mikroskleroterapii pajączków kończyn dolnych ​oraz zamykania drobnych pajączków naczyniowych kończyn dolnych. Leczy odleżyny, owrzodzenia oraz obrzęki. Specjalistyczną pomoc i leczenie mogą także uzyskać pacjenci cierpiący z powodu oparzeń lub odmrożeń.

W ramach zabiegów proktologicznych doktor Sousak wykonuje diagnostyczne badania wziernikowania kanału odbytu i końcowego odcinka odbytnicy (anoskopia) oraz wziernikowanie całej odbytnicy (rektoskopia). Podejmuje się leczenia żylaków odbytu metodą Barrona (gumkowanie), a także zajmuje się leczeniem schorzeń odbytu.

W ramach świadczeń urologicznych pacjenci cierpiący z powodu najczęstszej patologii napletka, jaką jest stulejka, mają możliwość usunięcia tej dolegliwości na drodze zabiegu chirurgicznego. Doktor Sousak wykonuje także zabiegi plastyki krótkiego wędzidełka oraz zajmuje się usuwaniem wodniaków jąder poprzez ich nakłuwanie  i usunięcie płynu.

W gabinecie specjalistyczną pomoc i leczenie mogą również uzyskać osoby borykające się z przewlekłym powikłaniem cukrzycy, jaką jest stopa cukrzycowa. Przypadłość dotyka wielu diabetyków, wymaga szczególnej uwagi ze strony pacjenta i postępowania leczniczego.

Doktor Sousak oferuje pomoc osobom z problemem choroby alkoholowej. W jego gabinecie istnieje możliwość doustnego leczenia farmakologicznego, a także implantacji Disulfiramu (wszycia Esperalu) pod skórę na okres do dwunastu miesięcy. Procedura jest poprzedzona szczegółowym wywiadem i obłożona dodatkowymi warunkami, które musi spełnić pacjent przed rozpoczęciem leczenia.

W ramach praktyki chirurgicznej doktor Sousak zajmuje się przygotowaniem i kwalifikacją chorych do operacji oraz prowadzeniem ich po zabiegu. W gabinecie można wykonać zmianę opatrunku, założyć specjalistyczny opatrunek uciskowy lub leczniczy oraz zdjąć szwy po przeprowadzonym wcześniej zabiegu operacyjnym.

Wszystkie procedury są wykonywane z maksymalną starannością i zachowaniem najwyższych standardów oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Prywatne Usługi Lekarskie doktora Masaouda Sousaka to specjalistyczny gabinet chirurgiczny wyposażony w niezbędną aparaturę medyczną. Posiadany sprzęt pozwala na przeprowadzenie zabiegów i procedur medycznych z zachowaniem najwyższych standardów.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet prowadzony przez lek. med. Masaouda Sousaka to kameralna placówka, w której pacjenci mogą się czuć pewnie, bezpiecznie i komfortowo. Indywidualne podejście do każdej leczonej osoby sprawia, że nie czują się one pozostawione samym sobie – ich poczucie bezpieczeństwa i satysfakcja z pomyślnie przeprowadzonej procedury jest znakomitym dopełnieniem całości.

Pacjenci mogą się umawiać na zaplanowane wizyty i zabiegi w najdogodniejszym dla siebie terminie za pośrednictwem rejestracji telefonicznej albo formularza elektronicznego.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak Żnin.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

Prywatne Usługi Lekarskie doktora Masaouda Sousaka oferują pacjentom pomoc w obrębie specjalistycznych konsultacji chirurgicznych oraz zabiegów z tej dziedziny. W ramach proponowanych świadczeń pacjenci mogą poddać się szeregowi drobnych zabiegów chirurgicznych w znieczuleniu miejscowym, w tym usunięcia zmian skórnych, barwnikowych oraz zmian w obrębie tkanek podskórnych.

Doktor Sousak podejmuje się leczenia pacjentów ze schorzeniami proktologicznymi i urologicznymi (plastyka krótkiego wędzidełka, wodniaki jąder, korekcja stulejki). Oferuje pomoc w leczeniu stopy cukrzycowej, odmrożeń, oparzeń czy owrzodzeń. Pacjenci mają możliwość poddania się zabiegowi wszycia Esperalu lub usunięcia żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii.

Doktor oferuje także pomoc w trakcie przygotowania i kwalifikacji do operacji. Opiekuje się pacjentami po przebytych zabiegach (zmiany opatrunków, usuwanie szwów, pielęgnacja ran).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą gabinetu zawartą w poniższym cenniku:

Placówka Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Opinia placówki przez Doradcę Tourmedica.pl:

"Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak to specjalistyczny gabinet położony w Żninie w województwie kujawsko-pomorskim, oferujący szeroki zakres usług i zabiegów chirurgicznych. Jak z samej nazwy wynika prowadzącym Klinikę jest Dr Masaoud Sousak - specjalista w zakresie chirurgii posiadający wieloletnie doświadczenie. Gabinet chirurgiczny wyposażony w niezbędną aparaturę medyczną, a posiadany sprzęt pozwala na przeprowadzenie zabiegów i procedur medycznych z zachowaniem najwyższych standardów. Z relacji pacjentów wynika, iż pan doktor to bardzo dobry specjalista, lekarz z powołania. Godny naśladowania przez innych lekarzy. Nad wyraz opiekuńczy, dbający o pacjenta kompleksowo z sercem i ogromną życzliwością. Interesuje się swoimi pacjentami, można zadzwonić do niego, o każdej porze i sam też w razie potrzeby kontaktuje się z pacjentem. Po prostu świetny lekarz i człowiek z sercem." - Marta G. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Jan
12 maja 2017
5,0
5,0 - Jan
Jestem już po zabiegu, wszystko ok. Polecam
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (maj 2017)
Lekarz:  
lek. Masaoud Sousak
 
Szczegóły

Zespół

Prywatne Usługi Lekarskie doktora Masaouda Sousaka to gabinet chirurgiczny oferujący szeroki zakres świadczeń. Jego założyciel lek. med. Masaoud Sousak jest absolwentem Akademii Medycznej w Bydgoszczy i specjalistą II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Jego wieloletnie doświadczenie przekładające się na ogromną liczbę pomyślnie przeprowadzonych zabiegów stanowią gwarancję bezpieczeństwa i komfortu pacjentów.

Lek. med. Masaoud Sousak jest absolwentem Akademii Medycznej im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, którą ukończył w 1996 roku. Cztery lata później zdobył pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej, a w 2006 roku uzyskał drugi stopień sp... więcej »

Zadzwoń: 52 588pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

52 588pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak
ul. Aliantów 14A
88-400 Żnin
Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak
ul. Dworcowa 4b 1
62-020 Swarzędz

Godziny otwarcia

 • poniedziałekna telefon
 • wtorekna telefon
 • środana telefon
 • czwartekna telefon
 • piątekna telefon
 • sobotana telefon
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałek-
 • wtorek-
 • środa-
 • czwartek-
 • piątek-
 • sobota-
 • niedziela-

Dojazd

Prywatne Usługi Lekarskie doktora Masaouda Sousaka to gabinet mieszczący się w Żninie przy ulicy Aliantów 14a w województwie kujawsko-pomorskim, tuż przy skrzyżowaniu drogi wyjazdowej na Wągrowiec z ulicą 1 Stycznia. Odległość placówki od Bydgoszczy wynosi 43 kilometry, zaś najbliższy Port Lotniczy w Poznaniu-Ławicy dzieli od gabinetu około 94 kilometry.