DreamLift – Centrum Medycyny Estetycznej

4,9 / 5  - 56 opinii
Oferta, ćwiczenia, zabiegi DreamLift Oferta, ćwiczenia, zabiegi DreamLift Oferta, ćwiczenia, zabiegi DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Aparatura, sprzęt zabiegowy DreamLift Dream Lift - logo

Opis placówki

DreamLift to placówka, w której pacjenci mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów medycyny estetycznej. Tym, co wyróżnia ośrodek, jest doświadczony personel, który swój zawód wykonuje z prawdziwą pasją, wciąż rozwijając umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Dzięki zaangażowaniu lekarzy pacjenci zyskują gwarancję zadowolenia z efektów wykonanej przez nich pracy.

W bogatej ofercie placówki znajdują się różnego rodzaju zabiegi rewitalizujące, regenerujące oraz odmładzające wygląd skóry. Priorytetem w DreamLift jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, dlatego najbardziej optymalnego wyboru spośród szerokiego wachlarza możliwości pomaga dokonać wykwalifikowany personel. Oprócz odmładzania Dream Lift pozwala realizować marzenia o pięknym wyglądzie również poprzez wykonywanie zabiegów takich jak liposukcja, powiększanie piersi i pośladków czy modelowanie ust albo depilacja.

Oprócz wykwalifikowanego personelu, specjalistycznego sprzętu i produktów najwyższej jakości, jakie są wykorzystywane w placówce do wykonywania zabiegów, dla pełnego zadowolenia pacjentów konieczny jest jeszcze jeden element – komfort psychiczny, wynikający ze świadomości bezpieczeństwa finansowego. Właśnie dlatego w DreamLift do dyspozycji klientów pozostaje doradca finansowy, który nie tylko pomaga pozyskać środki finansowe, ale również dopełnia wszystkich formalności z tym związanych.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wiedza i doświadczenie lekarzy, a także świetnej jakości produkty, używane do wykonywanych zabiegów – to czynniki, które niewątpliwie decydują o zadowoleniu klientów Centrum Medycyny Estetycznej DreamLift. By zapewnić pacjentom komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, ośrodek zadbał również o zaplecze w postaci wyspecjalizowanego sprzętu medycznego. Wśród nowoczesnych urządzeń, jakie posiada DreamLift, znajdują się:

 • IPL (ang. Intense Pulse Light) – aparat wykorzystywany do leczenia trądziku, usuwania zmian naczyniowych oraz odmładzania skóry, a także do depilacji. Urządzenie imituje impuls świetlny o określonym zakresie długości fal, dostosowany do rodzaju wykonywanego zabiegu.
 • laser frakcyjny CO2 – pozwala na wykonywanie zabiegów regenerujących i odmładzających, dzięki którym skóra nabiera blasku i elastyczności. Pobudzany laserem proces przebudowy i tworzenia nowych włókien kolagenowych daje widoczne efekty już po kilu dniach, ale jego skutki są odczuwalne nawet do pół roku po wykonaniu zabiegu, sprawiając, że z dnia na dzień cera staje się coraz piękniejsza.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o satysfakcję pacjentów Centrum Medycyny Estetycznej DreamLift proponuje szereg udogodnień, między innymi:

 • konsultacje z doradcą finansowym – by dzięki świadczonym usługom pacjenci mogli poczuć się w pełni komfortowo, ośrodek oferuje konsultację z doradcą, który nie tylko pomoże dokonać odpowiedniego wyboru spośród zróżnicowanego portfela produktów, ale również dopełni w imieniu klienta wszelkich formalności w celu pozyskania środków finansowych
 • raty – pacjenci mogą skorzystać z możliwości rozłożenia płatności na raty
 • korzystne rabaty dla stałych klientów
 • promocje – zabiegi z oferty placówki są obejmowane czasowymi zniżkami.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w DreamLift – Centrum Medycyny Estetycznej Dzierżoniów.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik DreamLift – Centrum Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w DreamLift – Centrum Medycyny Estetycznej

Zabiegi w Centrum Medycyny Estetycznej DreamLift są wykonywane wyłącznie za pomocą wysokiej klasy produktów renomowanych firm i z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście i pomoc w doborze odpowiedniego zabiegu spośród szerokiej oferty placówki. Składa się na nią, między innymi, Nutacyjna Infradźwiękowa Liposukcja (NIL), zabieg umożliwiający redukcję tkanki tłuszczowej. Jest wykonywany nowoczesną, bezpieczną i efektywną metodą wibracyjną z użyciem fal o niskiej częstotliwości, pozwalającą dodatkowo na skrócenie czasu leczenia pooperacyjnego. Technika opatentowana przez firmę Euromi.

Przeprowadzamy również zabiegi z zastosowaniem nici PDO, pozwalające na rewitalizację i poprawę struktury m.in. skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także biustu czy pośladków. Nici PDO są całkowicie wchłanialne i po kilku miesiącach ulegają w organizmie biodegradacji. Po ich zastosowaniu pacjenci mogą nawet na kilka lat zapomnieć o problemie zmarszczek.

Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP). Polegają na podaniu preparatu z osocza bogatopłytkowego, uzyskiwanego z krwi pacjenta. Efektem procedury jest wyraźnie młodszy wygląd, ponieważ osocze pobudza skórę do regeneracji.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Opinie z internetu

Placówka DreamLift została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.9 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 56 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,9

56 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,8 / 5  (20 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (36 ocen placówki na Facebook.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"DreamLift - Centrum Medycyny Estetycznej to miejsce gdzie pacjenci mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów medycyny estetycznej. W bogatej ofercie placówki znajdują się różnego rodzaju zabiegi rewitalizujące, regenerujące oraz odmładzające wygląd skóry. Oprócz odmładzania Dream Lift pozwala realizować marzenia o pięknym wyglądzie również poprzez wykonywanie zabiegów takich jak liposukcja, powiększanie piersi i pośladków czy modelowanie ust albo depilacja. Przyjmuje tam, zgodnie z opiniami klientek niezwykły lekarz - Dariusz Grzegorczyk. Z relacji pacjentek wynika, że jest to świetny fachowiec, a co więcej bardzo miły i sympatyczny człowiek. Podczas wizyty pozwala poczuć się swobodnie, a całe spotkanie prowadzi w bardzo przyjaznej atmosferze. Nawet w trakcie trudnego zabiegu zachowuje się w taki sposób, że wszystkie obawy są rozwiane. Efekty są naprawdę zachwycające." - Paulina J. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Rafał
28 kwietnia 2017
5,0
5,0 - Rafał
Zabieg:  
Bliznowce - usuwanie laserem (kwiecień 2017)
Lekarz:  
lek. Dariusz Grzegorczyk
 
Szczegóły

Zespół

Kadra medyczna DreamLift to doświadczeni specjaliści. Lek. Dariusz Grzegorczyk, współwłaściciel placówki, w zawodzie pracuje od ponad 20 lat. Mimo dużego doświadczenia nie spoczywa na laurach i ciągle doskonali swoje umiejętności z zakresu medycyny estetycznej poprzez uczestnictwo w konferencjach i kursach. Wiedzę na temat lipofillingu i liposukcji czerpał od jednych z najbardziej uznanych w Europie specjalistów.

Drugi członek zespołu, lek. Marta Saj, to absolwentka Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. W DreamLift zajmuje się przede wszystkim zabiegami z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego (pomagającymi w walce ze zmarszczkami) oraz skleroterapią (stosowaną w leczeniu żylaków). To członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w DreamLift.

Certyfikaty

Lekarze tworzący DreamLift swój zawód wykonują z pasją, dlatego na bieżąco śledzą światowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej, a wiedzę i umiejętności rozwijają poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kongresach. Świadczą o tym zdobywane certyfikaty. Lek. Dariusz Grzegorczyk i lek. Marta Saj od kilku lat regularnie biorą udział w corocznym Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, współorganizowanym przez Polskie Towarzystwo Lekarskie – jednym z najważniejszych wydarzeń naukowych w środowisku lekarzy medycyny estetycznej, gdzie wymieniają doświadczenia i uczą się od innych wybitnych specjalistów.

Spośród kursów ukończonych przez lek. Dariusza Grzegorczyka warto wymienić ponadto warsztat dotyczący zabiegu liposukcji, prowadzony przez jednego z najbardziej uznanych europejskich ekspertów w dziedzinie, dra M. Safar z Brukseli.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

71 305pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 17:00 - 21:00)

Adres placówki

DreamLift – Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Sikorskiego 13
58-200 Dzierżoniów

Godziny otwarcia

 • poniedziałek21:00-17:00
 • wtorek21:00-17:00
 • środa21:00-17:00
 • czwartek21:00-17:00
 • piątek21:00-17:00
 • sobota18:00-10:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medycyny Estetycznej DreamLift znajduje się w Dzierżoniowie przy ul.Sikorskiego 13. Usytuowanie między Wrocławiem a Katowicami czyni z placówki idealny wybór zwłaszcza dla pacjentów z okolic Dolnego i Górnego Śląska.