Antykoncepcja - informacje i aktualności

Informacje medyczne z kategorii antykoncepcja

Wazektomia - na czym polega zabieg

Istnieją liczne sposoby antykoncepcji, jednak wiele z nich nie może zapewnić całkowitej skuteczności. Dodatkowo, większość metod, jak tabletki antykoncepcyjne, żele plemnikobójcze czy spirala, stosowane są przez kobiety. Wazektomia stanowi trwałą, niezwykle skuteczną metodę antykoncepcji dla mężczyzn. Skierowana jest do zdecydowanych osób, które nie planują już powiększenia rodziny, ponieważ skutki zabiegu zwykle nie są łatwe do odwrócenia. więcej »

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska