poniedziałek
nieczynne
wtorek
12:00 - 19:00
środa
nieczynne
czwartek
12:00 - 19:00
piątek
12:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Leczenie, terapia A. A. Mazurkowie Leczenie, terapia A. A. Mazurkowie Kadra A. A. Mazurkowie Leczenie, terapia A. A. Mazurkowie Leczenie, terapia A. A. Mazurkowie Gabinet A. A. Mazurkowie

Gabinet Medycyny Estetycznej Agata Mazurek – informacje ogólne

Mieszczący się w Radomiu Gabinet Medycyny Estetycznej Agata Mazurek oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej. Zabiegi przeprowadza specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, doktor Agata Mazurek. Na pierwszym miejscu stawia zawsze bezpieczeństwo i dobro pacjenta. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, dobierając metodę do jej potrzeb i oczekiwań. Zabiegi przeprowadza, wykorzystując nowoczesne urządzenia i preparaty sprawdzonych producentów. 

W ofercie gabinetu znajdą Państwo zabiegi niwelujące niedoskonałości skóry twarzy i ciała. Zakres usług obejmuje procedury z użyciem generatora plazmy PLEXR, będące niechirurgiczną alternatywą dla inwazyjnej korekcji opadających powiek. Urządzenie działa na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, nie powodując przy tym przepływu prądu przez ciało pacjenta ani operatora. Plazma powstająca między końcówką urządzenia a skórą pacjenta w kontrolowany sposób sublimuje naskórek i obkurcza skórę w miejscu działania – daje efekt liftingu powiek i otworzenia oka. Za pomocą plazmy doktor Mazurek wykonuje również lifting twarzy, w szczególności okolicy oka, dolnej części twarzy, redukuje utrwalone głębokie zmarszczki w okolicy oczu i ust. Pozbywa się trudnych plam i przebarwień oraz zmian skórnych, takich jak kurzajki, włókniaki czy brodawki, a także leczy blizny i rozstępy.

Pacjenci gabinetu mogą poddać się zabiegom odmładzającym i redukującym oznaki starzenia się skóry, w tym procedurze z użyciem preparatu Sculptra. To bezoperacyjny lifting twarzy, który opóźnia proces starzenia, wygładza zmarszczki oraz znacząco poprawia wygląd skóry, jej nawilżenie i gęstość. Pacjentom proponuje się również peelingi chemiczne (w tym Yellow Peel, Cosmo Peel Forte), zabiegi z osoczem bogatopłytkowym (PRP) i fibryną bogatopłytkową (iPRF) przyspieszające procesy regeneracji skóry oraz terapię Dermapen.

Doktor Mazurek przeprowadza zabiegi wygładzające zmarszczki mimiczne toksyną botulinową (Botox) oraz wypełniające zmarszczki i bruzdy kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy wykorzystuje także w zabiegach modelowania i powiększania ust, jak również niwelowania zmian związanych z wiekiem. 

W jej gabinecie znajdą pomoc osoby z problemem nadpotliwości, bruksizmu oraz z trądzikiem różowatym. Do stosowanych metod należą peelingi medyczne oraz terapia toksyną botulinową. Doktor udziela pacjentom wskazówek odnośnie pielęgnacji skóry z niedoskonałościami.

Zakres usług gabinetu obejmuje redukcję rozstępów i cellulitu  oraz zabiegi usuwające zbędne owłosienie metodą  elektrolizy. Stosowana metoda skutecznie usuwa włosy jasne, rude oraz siwe, można ją stosować o każdej porze roku. Elektroliza jest techniką czasochłonną, ale skuteczną, ponieważ pozwala trwale usunąć komórki rozrodcze odpowiedzialne za odrastanie włosa. Zabiegi są wykonywane aparatem Apilus, jednym z najlepszych na rynku. 

W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi likwidujące przebarwienia skóry. Najczęściej stosowana jest terapia skojarzona z wykorzystaniem preparatów Cosmelan i Dermamelan (szczególnie skuteczny przy barwnikowych zmianach hormonalnych). W likwidacji przebarwień sprawdza się również generator plazmy PLEXR.

Zakres usług gabinetu obejmuje leczenie popękanych naczynek metodą elektrokoagulacji. Polega na przykładaniu specjalnej elektrody do każdego naczynka celem ścięcia białka energią impulsów elektrycznych. W rezultacie zabiegu naczynko samoistnie się zamyka i uszczelnia. Zaletą metody jest brak krwawienia. Dzięki elektrokoagulacji usuwa się również włókniaki. 

Doktor Mazurek pomaga osobom z trudnymi do usunięcia dietą i ćwiczeniami miejscowymi otłuszczeniami. Likwiduje lokalne depozyty zbędnej tkanki tłuszczowej (m.in. w okolicy podbródka, kolan, brzucha, tzw. „bryczesy”, fałdki na plecach etc.), stosując metodę lipolizy iniekcyjnej.

Oferta gabinetu sukcesywnie się poszerza. Jedną z najnowszych propozycji jest naturalna biostymulacja komórkami macierzystymi Plasma Complex. Posiadamy zestaw do pozyskania komórkowej fibryny I-PRF oraz strukturalnej fibryny S-PRF, dzięki czemu możemy zaproponować pacjentom innowacyjne zabiegi anti-aging.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do wyposażenia gabinetu należą nowoczesne urządzenia diagnostyczne i zabiegowe, w tym sprzętem do nieinwazyjnej korekcji opadających powiek PLEXR, wykorzystujący proces wytwarzania plazmy. Metoda z jego użyciem jest bezpieczna i nie wymaga znieczulenia. Gabinet dysponuje także jednym z najlepszych na rynku aparatów do usuwania niechcianego owłosienia metodą elektrolizy – Apilus. Dzięki komputerowemu systemowi kontroli prądu urządzenie zapewnia wykonującemu zabieg dużą precyzję oraz możliwość regulowania parametrów.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet oferuje szereg udogodnień, dzięki którym pacjenci czują się w pełni komfortowo. Konsultacje i zabiegi odbywają się w przyjaznej atmosferze, zapewniającej poczucie bezpieczeństwa i intymności:

  • Wysokiej klasy sprzęt – gabinet jest wyposażony w wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia do przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w tym procedur nieinwazyjnych, stanowiących alternatywę zabiegów chirurgicznych.

  • Wykwalifikowany specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

  • Gabinet przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska