ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
11:00 - 20:00
wtorek
11:00 - 20:00
środa
11:00 - 20:00
czwartek
11:00 - 20:00
piątek
11:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Gabinet konsultacyjny A-Derm-Serwis Udogodnienia dla pacjentów A-Derm-Serwis Recepcja, poczekalnia A-Derm-Serwis Gabinet konsultacyjny A-Derm-Serwis Wygląd zewnętrzny A-Derm-Serwis Recepcja, poczekalnia A-Derm-Serwis Gabinet konsultacyjny A-Derm-Serwis Kadra A-Derm-Serwis Gabinet zabiegowy A-Derm-Serwis Gabinet zabiegowy A-Derm-Serwis Zabieg, operacja A-Derm-Serwis Zabieg, operacja A-Derm-Serwis Zabieg, operacja A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Kadra A-Derm-Serwis Pacjenci A-Derm-Serwis Recepcja, poczekalnia A-Derm-Serwis Kadra A-Derm-Serwis Gabinet zabiegowy A-Derm-Serwis Gabinet zabiegowy A-Derm-Serwis Gabinet zabiegowy A-Derm-Serwis Udogodnienia dla pacjentów A-Derm-Serwis Udogodnienia dla pacjentów A-Derm-Serwis Wnętrza, wystrój A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Kadra A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Oferta, ćwiczenia, zabiegi A-Derm-Serwis Wnętrza, wystrój A-Derm-Serwis Wnętrza, wystrój A-Derm-Serwis A-DERM-SERWIS - logo

Informacje ogólne o A-DERM-SERWIS

W ofercie naszej placówki znajdują się konsultacje dermatologiczne i medycyny estetycznej. Wykonujemy szereg procedur poprawiających wygląd twarzy i ciała począwszy od zabiegów kosmetycznych, poprzez zabiegi medycyny estetycznej, a na drobnych operacjach dermatochirurgicznych kończąc. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który umożliwia przeprowadzanie takich zabiegów jak oksybrazja, laseroterapia i radiofrekwencja. Diagnozujemy i leczymy szereg schorzeń dermatologicznych skóry, błon śluzowych jamy ustnej i narządów płciowych oraz włosów i paznokci. Wśród nich są choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze, przewlekłe zaburzenia rogowacenia skóry oraz stany przednowotworowe i nowotworowe.

Pomagamy pacjentom z chorobami naczyń, szczególnie z żylakami podudzi. W leczeniu stosujemy skleroterapię, która polega na nastrzykiwania lekami zmienionego żylakowato naczynia. Terapia skutkuje nie tylko poprawieniem wyglądu kończyn, ale uwalnia pacjentów od uciążliwych dolegliwości niewydolności żylnej takich jak uczucie ciężkości, obrzęki, zmęczenie, ból nóg i występowanie bolesnych kurczów. Dobre efekty tej metody wykorzystujemy w poprawianiu defektów kosmetycznych, jakim są pajączki naczyniowe.

Ważną część naszej oferty stanowi trychologia. Dysponujemy nowoczesną mikrokamerą służącą do przeprowadzania badania trychologicznego. Dzięki niemu uzyskujemy wiedzę na temat kondycji włosów, możemy określić przyczynę ich wypadania oraz wyznaczyć sposób terapii. W naszym ośrodku stosujemy dermokosmetyki MonRin w terapii łuszczycy skóry włosów, skóry przesuszonej lub ze skłonnością do łojotoku oraz problemami z nadmiernym wypadaniem włosów. Ponadto posiadamy Angel PRP System, który umożliwia pozyskanie osocza bogatopłytkowego i zastosowanie go w leczeniu łysienia.

Zatrudnieni u nas pracownicy mają bogate doświadczenie i uzupełniające się kompetencje. Połączenie wiedzy specjalistów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii i bariatrii zapewnia kompleksową opiekę dla osób chcących młodo i pięknie wyglądać.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom pacjentów, sukcesywnie poszerzamy ofertę. Wśród nowych zabiegów, które do niej dołączyły, znajduje się implantacja włosów metodą BIOFIBRE®. To mało inwazyjna technika polegająca na wszczepianiu sztucznych włosów w skórę owłosioną głowy przy użyciu specjalnego punchera. W porównaniu z tradycyjnymi metodami transplantacji okres rekonwalescencji osób po przeszczepie Biofibre® jest o wiele krótszy (kilka dni). Zabieg dedykujemy pacjentom, którzy nie mogą poddać się procedurom chirurgii odtwórczej włosów przez wzgląd na niewystarczającą liczbę unitów. Implantacja sztucznych włosów sprawdza się również u osób, które nie akceptują okresu rekonwalescencji po przeszczepie – chcą szybkich efektów bez ograniczania ich normalnej aktywności. Sztuczne włosy są zbudowane z keratyny i cechują się pełną biokompatybilnością.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Gabinet A-DERM-SERWIS jest nowocześnie wyposażony. Dysponuje wysokiej jakości sprzętem do przeprowadzania zabiegów dermatologicznych i medycyny estetycznej. Wśród posiadanego sprzętu znajdują się m.in.

  • System IPL RF w technologii Elos wykorzystywany jest do likwidacji objawów fotostarzenia. Urządzenie wykorzystuje właściwości absorbcyjne określonej długości fali świetlnej przez hemoglobinę (składnik krwi) i melaninę (barwnik skóry), a jego praca wspomagana jest działaniem energii fal radiowych RF. Usuwa niedoskonałości skóry, przebarwienia, poprawia kondycję skóry i likwiduje zmarszczki.
  • Angel PRP System przygotowuje koncentrat z krwi pozyskanej od pacjenta, który zawiera płytki krwi i czynniki wzrostu. Podskórne podanie koncentratu w skórę owłosioną głowy zapobiega wypadaniu włosów poprzez stymulację mieszków włosowych do regeneracji i namnażania.
  • Urządzenie do krioterapii pozwala na wykonywanie szeregu drobnych zabiegów kriochirurgicznych. Dzięki aplikacji bardzo niskiej temperatury następuje zamrożenie i uszkodzenie chorobowo zmienionej warstwy skóry lub błony śluzowej. W ten sposób usuwa się brodawki, kłykciny, gruczolaki oraz wczesne stadia chorób nowotworowych skóry i stany przedrakowe.
  • Laser LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis jest obecnie jednym z najnowszych i najmocniejszych systemów do fotodepilacji. Posiada certyfikat amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. Został dopuszczony do zastosowania w dermatologii i medycynie estetycznej. Skutecznie usuwa zbędne owłosienie ze względów kosmetycznych i w chorobach takich jak np. w hirsutyzm. Stosowany jest również do usuwania zmian pigmentowych i zamykania naczynek krwionośnych.
  • Aparat do oksybrazji służy do delikatnego złuszczenia naskórka. Wykorzystuje strumień mikrokropelek soli fizjologicznej aplikowany pod ciśnieniem sprężonego tlenu. Po zabiegu skóra uzyskuje ładniejszy koloryt, wygładza się, a procesy odnowy ulegają pobudzeniu.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

W naszym ośrodku pracują wykwalifikowani lekarze specjalizujący się w zabiegach odmładzających i korygujących niedoskonałości urody, jak również leczeniu schorzeń dermatologicznych. Nasza oferta uzupełniona jest konsultacjami bariatrycznymi. Dzięki temu zapewniamy naszym pacjentom holistyczne podejście do zdrowia i urody.

W zabiegach wykorzystujemy atestowane urządzenia i sprzęt jednorazowego użytku dostarczany przez renomowane firmy. Oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, a zabiegi oparte na produktach znanych marek.

Dla stałych klientów oferujemy częste promocje cenowe. Dzięki holistycznemu podejściu doradzamy pacjentom jak najlepiej wykorzystać fundusze i uzyskując jak najbardziej widoczny efekt poprawienia urody.

Osiągnięcia i certyfikaty A-DERM-SERWIS

Gabinet A-DERM-SERWIS na swoją dobrą renomę pracował wiele lat. Powstał w 1997 roku jako indywidualna praktyka lekarska. Z upływem czasu rozwinął znacznie swoją ofertę, a obecnie zatrudnia specjalistów o uzupełniających się kompetencjach. Dzięki zaangażowaniu pani doktor Agaty Kusiby-Strażyńskiej dziś oprócz klasycznej dermatologii oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych usług z zakresu medycyny estetycznej.

Kierująca ośrodkiem pani doktor Agata Kusiba-Strażyńska bierze udział w wielu szkoleniach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne i uczestniczy w prestiżowych międzynarodowych spotkaniach lekarskich. Dzięki temu jest na bieżąco z najnowszymi trendami w dermatologii i medycynie estetycznej. Potwierdzeniem jej wiedzy i doświadczenia jest posiadanie licznych dyplomów i certyfikatów oraz członkostwa w Polskim Towarzystwie Dermatologicznym. Jest osobą angażującą się na rzecz podnoszenia i krzewienia wiedzy. Brała udział w tworzeniu Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, a obecnie należy do jego aktywnych członków.

Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis Gabinet A-Derm-Serwis

Filmy A-Derm-Serwis

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska