4,1 / 5  - 188 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik A-Derm-Serwis jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w A-Derm-Serwis

W klinice A-DERM-SERWIS wykonujemy szereg zabiegów poprawiających kondycję skóry i odmładzających oraz usuwających defekty urody. Korzystamy z nowoczesnych, certyfikowanych urządzeń i preparatów renomowanych firm, dzięki czemu uzyskujemy bardzo dobre efekty.

Specjalizujemy się w zabiegach medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki za pomocą wstrzyknięć toksyny botulinowej. Korzystamy z renomowanych marek tych preparatów, tj. Botox firmy Allergan oraz Azzalure firmy Ipsen. Podanie botoksu relaksuje mięśnie mimiczne twarzy, spłycając zmarszczki oraz zapobiegając pogłębianiu się już istniejących. Wykonujemy tez iniekcje preparatu Sculptura, który zawiera kwas polimlekowy i stymuluje skórę do produkcji kolagenu. W zabiegach wypełniających zmarszczki i ubytki objętości stosujemy preparaty kwasu hialuronowego takie jak Surgiderm, Restylane, Juvederm, Stylage, Voluma. W naszym gabinecie wszczepiamy nici liftingujące. Dysponujemy nićmi Light lift, Excellence i Aptos. Implantację nici proponujemy pacjentom chcących odmłodzić skórę poprzez aktywację procesów naturalnej rewitalizacji i spowolnienia procesów starzenia.

W naszej ofercie znajduje się szereg peelingów, które pobudzają skórę do regeneracji poprzez uszkodzenie jej powierzchownej warstwy. Stosujemy peelingi fizyczne takie jak kriopeeling, peeling laserowy i mikrodermabrazję. Ten ostatni wykonywany jest za pomocą mechanicznego złuszczania skóry głowicą specjalnego urządzenia. Przynosi dobre efekty w postaci regeneracji skóry, usunięcia nadmiernej pigmentacji, trądziku, łojotoku, poprawy wyglądu rozstępów, blin i bliznowców. Podobny zabieg wykonywany jest za pomocą strumienia mikrokropelek soli fizjologicznej aplikowanego pod ciśnieniem tlenu. Zabieg jest bezpieczny i dobrze tolerowany, nawet przez osoby o bardzo wrażliwej skórze. Oprócz złuszczania mechanicznego wykonujemy peelingi chemiczne. Stosujemy preparaty takie jak Biomedic LHA-PEEL, GlyKoPeel, Yellow Peel, Płyn Jessnera, AHA, peeling migdałowy i z użyciem kwasu trójchlorooctowego. Przebarwienia usuwamy aplikując terapię Cosmelan.

Inną formą poprawy kondycji skóry są iniekcje różnego rodzaju substancji aktywnych wykonywane na drodze mezoterapii. W tej sposób podajemy wysoko skoncentrowane substancje odżywcze, witaminy, aminokwasy i inne. Zabieg odżywia skórę i pobudza ją do regeneracji. W podobny sposób aplikujemy też substancje rozpuszczające tkankę tłuszczową w lipolizie iniekcyjnej. Dzięki niej pomagamy pacjentom pozbyć się nadmiaru tłuszczu zlokalizowanego w tzw. okolicach trudnych, opornych na terapię innymi metodami. Lipoliza przynosi dobre efekty również w leczeniu cellulitu. W zabiegach tych wykorzystujemy roztworu fosfatydylocholiny (Lipostabil). Dzięki tej metodzie pacjenci mogą pozbyć się nadmiaru tłuszczu na udach, plecach i w okolicach pach, na kończynach górnych oraz zlikwidować podwójny podbródek.

Odmianą mezoterapii jest zabieg Regeneris z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zawierającego czynniki wzrostu. Osocze pozyskiwane jest od pacjenta przed wykonaniem zabiegu. Autologiczna odnowa komórkowa przynosi bardzo dobre efekty poprawy wyglądu skóry. Osocze pobudza komórki macierzyste do namnażania, a fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Dzięki temu skóra wygląda młodziej i jest bardziej nawilżona. Zabieg polecany jest szczególnie u pacjentów mających uczulenie na różne substancje stosowane w kosmetyce i medycynie estetycznej. Przynosi rewelacyjne efekty w leczeniu łysienia, gdyż odbudowuje mieszki włosowe i zapobiega wypadaniu włosów.

Zabiegi skleroterapii wykonujemy u pacjentów z chorobą żylakową podudzi oraz defektem kosmetycznym w postaci leżących powierzchownie i rozszerzonych naczynek krwionośnych. Zabieg polega na nastrzyknięciu odpowiednią substancją chorego naczynia. Wytworzony w ten sposób proces zapalny skutkuje zamknięciem naczynia i likwidacją żylaków lub pajączków. W czasie leczenia wymagane jest stosowanie opatrunków uciskowych.

Ponadto nasi klienci mogą skorzystać z zabiegów usuwających nadmiar owłosienia, gdyż przeprowadzamy depilację laserową. Wstrzyknięcia toksyny botulinowej wykonujemy w leczeniu nadpotliwości i migrenowych bólów głowy. Przeprowadzamy również szczepienia i testy alergiczne.

Co leczymy

W naszym ośrodku pomagamy pacjentom borykającym się z wszelkimi zaburzeniami dotyczącymi skóry. Leczymy ostre i przewlekłe choroby skórne, usuwamy niedoskonałości i oznaki starzenia. Zmarszczki likwidujemy za pomocą iniekcji toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Podanie większych ilości tego kwasu wykorzystujemy zabiegach wolumetrycznych. Eliminujemy objawy fotostarzenia skóry korzystając z technologii fadiofrekwencji, która nie tylko stymuluje fibroblasty do większej produkcji kolagenu, ale jednocześnie likwiduje przebarwienia i poszerzone naczynia krwionośne. Dysponujemy szeroką paletą różnego rodzaju peelingów poprawiających kondycję skóry opartych na działaniu czynników fizycznych oraz chemicznych. W naszej ofercie można znaleźć również wszczepianie nici liftingujących i aplikację maski Gold Facial zawierającej prawdziwe 24K złoto.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi dla osób mających problemy z włosami. Posiadamy nowoczesną mikrokamerę, dzięki której możliwa jest precyzyjna diagnostyka chorób włosów i skóry głowy. Na podstawie wyników badania dobieramy odpowiednią pielęgnację na bazie dermokosmetyków MonRin. Dysponujemy również urządzeniem Angel PRP System, który przygotowuje koncentrat płytek krwi aplikowany za pomocą mikroiniekcji w skórę owłosioną głowy. Dzięki temu następuje stymulacja mieszków włosowych do regeneracji i namnażania oraz zahamowanie wypadania włosów.

Pomagamy pacjentom borykającym się z nieprawidłową przemianą materii, co skutkuje nadmierną wagą lub niedowagą, powstawaniem cellulitu, gromadzeniem się nieprawidłowej tkanki tłuszczowej i problemami ze skórą. Takie osoby obejmujemy kompleksową opieką. Staramy się wyrobić dobre nawyki żywieniowe i proponujemy indywidualne ułożenie diety. Oferujemy też zabiegi usuwające nadmiar nieprawidłowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej takie jak lipoliza iniekcyjna i lipoliza preparatem Aqualyx.

Usuwamy drobne zmiany skórne w postaci brodawek, kłykcin, gruczolaków i wczesnych stadiów chorób nowotworowych skóry. Wykorzystujemy do tego metodę kriochirurgii. Ponadto skutecznie usuwamy niechciane owłosienie za pomocą lasera.