poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed oferuje konsultacje w zakresie ponad 20 dziedzin medycyny. W ośrodku funkcjonują poradnie: dermatologiczna, kardiologiczna, neurologiczna czy ginekologiczna. Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób wewnętrznych, schorzeń endokrynologicznych, a także laryngologicznych. Oferta obejmuje również świadczenia w ramach chirurgii naczyniowej, w tym diagnostykę USG Doppler, jak również laseroterapię oraz skleroterapię.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą centrum.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Okulistyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne AkaiMed jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska