Klinika AKMED

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

32 433pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Klinika AKMED
ul. Piwna 17 A
44-100 Gliwice

Klinika AKMED na mapie

Klinika AKMED znajduje się przy ul. Piwnej 17C w Gliwicach. Znakomita lokalizacja – w bliskim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej, łączącej Gliwice z Katowicami i przebiegającej przez największe miasta aglomeracji śląskiej – zapewnia pacjentom szybki i bezproblemowy dojazd. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej (Gliwice Piwna) można dojść piechotą w ciągu ok. minuty.

Czytaj więcej
Gliwice, ul. Piwna 17 A

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska