Alfadent - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Gabinet Alfadent zapewnia swoim pacjentom pełen pakiet usług stomatologicznych. W naszej placówce zajmujemy się implantologią i protetyką. Wykonujemy licówki, korony protetyczne, a także różne rodzaje mostów: ceramiczne na podbudowie metalowej, pełnoceramiczne, kompozytowe lub akrylowe. Wszystkim, którzy chcieliby odzyskać piękny i naturalny uśmiech, proponujemy implanty – uzupełniamy każdego rodzaju ubytki.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym m.in. resekcja (usunięcie wierzchołka korzenia), ekstrakcja (usunięcie zęba), hemisekcja (usunięcie jednego z korzeni zęba wielokorzeniowego) czy plastyka wędzidełka. Wszystkie procedury są wykonywane w znieczuleniu miejscowym.

Staramy się ograniczyć inwazyjność naszych działań do minimum, dlatego w przypadkach, które na to pozwalają, zamiast usunięcia zęba proponujemy pacjentom podjęcie leczenia kanałowego. W naszym gabinecie terapia odbywa się z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa, z użyciem nowoczesnych narzędzi i technik pracy, w znieczuleniu i w krótkim czasie – często podczas jednej wizyty.

Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, która obejmuje procedury kariologiczne, czyli polegające na leczeniu skutków powstania próchnicy. Jako doświadczeni specjaliści wiemy, jak ważna jest profilaktyka i higiena jamy ustnej. Dlatego udzielamy porad dietetycznych, wykonujemy fluoryzację i lakowanie, usuwanie kamienia nazębnego i inne zabiegi służące utrzymaniu idealnego stanu zdrowia naszych zębów na dłużej.

Osobom, którym zależy na śnieżnobiałym, olśniewającym uśmiechu, proponujemy wybielanie zębów – zabieg całkowicie bezpieczny, bezbolesny i pozwalający osiągnąć natychmiastowy efekt. W naszym gabinecie jest wykonywany za pomocą nowoczesnej aparatury.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Alfadent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.