Artromed - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Artromed ma Państwu do zaproponowania szeroką diagnostykę obrazową oraz konsultacje ze specjalistami różnych dziedzin medycyny, również w warunkach domowych.

W naszej ofercie znajduje się diagnostyka ultrasonograficzna oraz rentgenodiagnostyka. Proponujemy USG stawów, tkanek miękkich i narządów wewnętrznych. Za pomocą aparatu USG wykonujemy także badania obrazujące budowę oraz ewentualnie nieprawidłowości narządów rozrodczych żeńskich (badanie wykonujemy przez powłoki brzuszne i przezpochwowo) oraz moszny. Wykonujemy badania ciężarnych w zapisie 4D z możliwością archiwizacji badania na płycie DVD. Zaawansowana aparatura USG umożliwia wykrycie wad rozwojowych płodu i podjęcie wczesnego leczenia (tzw. USG genetyczne). Ponadto obrazujemy tarczycę, węzły chłonne oraz tkanki piersi i sutka. Metodą Dopplera przeprowadzamy badanie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz drożność żył i tętnic. W zakresie rentgenodiagnostyki przeprowadzamy badania układu kostnego (kończyny, kręgosłup, czaszka), niektórych narządów wewnętrznych oraz klatki piersiowej. Wykonujemy także opisy badań zarówno tych przeprowadzonych w naszej placówce, jak i dostarczonych przez pacjentów.

Zajmujemy się leczeniem zabiegowym takich schorzeń jak palec zatrzaskujący, zapalenie kaletek oraz choroba Dupuytrena. Ponadto wykonujemy iniekcje dostawowe z preparatów kwasu hialuronowego i kolagenu MD, przynoszące znakomite rezultaty w leczeniu dolegliwości bólowych oraz w chorobie zwyrodnieniowej stawów. W naszej placówce pacjenci mogą leczyć stany zapalne stawów oraz ich zwyrodnienia za pomocą innowacyjnej terapii Orthokine®. W przypadkach trudności w zrastaniu się kości po przebytych urazach, zmianach zwyrodnieniowych stawów i innych stosujemy terapię czynnikami wzrostu.

Nasza placówka oferuje Państwu także szeroką gamę zabiegów z zakresu fizjoterapii. Pacjenci mogą skorzystać z takich usług jak np. laser punktowy, lampa Sollux, różne warianty terapii prądem oraz pole magnetyczne. Wykonujemy również krioterapię. Ponadto pod kontrolą doświadczonych rehabilitantów prowadzone są ćwiczenia (bierne, czynno-bierne, w odciążeniu, ćwiczenia indywidualne) oraz różne rodzaje masażu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Artromed Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska