Beauty Dental Clinic - cennik

Jako wielospecjalistyczna klinika stomatologiczna pomagamy pacjentom kompleksowo zadbać o stan zębów i przyzębia. Świadczymy usługi w ramach stomatologii zachowawczej, implantoprotetyki, chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji (również mikroskopowej), a także stomatologii estetycznej, periodontologii i profilaktyki. Leczymy zarówno dorosłych pacjentów,  jak i dzieci.

W zakresie stomatologii estetycznej wybielamy zęby z użyciem lampy Beyond, korygujemy ich kształt dzięki licówkom, a także uzupełniamy ubytki przy pomocy koron. Jako jeden z niewielu gabinetów w Lublinie oferujemy pacjentom szeroką gamę biżuterii nazębnej.

Zakładamy różnego typu protezy, w tym akrylowe, szkieletowe oraz overdenture. W codziennej pracy stosujemy także wkłady koronowe i koronowo-korzeniowe. Zajmujemy się naprawą i podścielaniem protez.

Pełną ofertę naszych usług znajdą Państwo w cenniku poniżej.

Czytaj więcej

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Beauty Dental Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.