Beauty Dental Clinic - lekarze

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Beauty Dental Clinic

Pracujący u nas lekarze to wysokiej klasy specjaliści, których cechuje bogate doświadczenie i empatia. Stale poszerzają swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i biorąc udział w sympozjach medycznych oraz czynnie działając w stowarzyszeniach stomatologicznych. Ich priorytetem jest przywrócenie pacjentom zdrowego i pięknego uśmiechu. Każdy z nich jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Pracuje u nas m.in. dr n. med. Agnieszka Krawczyk, która specjalizuje się zwłaszcza w leczeniu kanałowym pod mikroskopem, protetyce, a także stomatologii estetycznej. Natomiast o stan uzębienia najmłodszych pacjentów dba lek. dent. Dorota Florczak, która stale doskonali swoje umiejętności w zakresie stomatologii estetycznej, zachowawczej, endodoncji oraz protetyki.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.