poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Gabinet Beauty Medica powstał z myślą o tych, którzy chcą zadbać o swój wygląd, poprawić niedoskonałości skóry i przeciwdziałać pierwszym oznakom jej starzenia się. Oferuje szereg nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej w oparciu o nowoczesne technologie i sprawdzone preparaty. Wykonujemy zabiegi laserowe przy użyciu lasera: frakcyjnego CO2, E-light oraz zabiegi trwałej depilacji z wykorzystaniem lasera LightSheer. Proponujemy Państwu szereg procedur pielęgnacyjnych i odmładzających na bazie nowoczesnych i sprawdzonych kosmetyków, bogaty wybór peelingów chemicznych oraz mezoterapię igłową, karboksyterapię i zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej. Oferujemy iniekcje z toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją dłoni, stóp i paznokci. Pomagamy w walce z nadmierną tkanką tłuszczową poprzez zabiegi kriolipolizy lub lipolizy iniekcyjnej.

Szczegółową ofertę naszego gabinety znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Beauty Medica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska