4,7 / 5  - 22 oceny »
Recepcja, poczekalnia Bellazone Recepcja, poczekalnia Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Wnętrza, wystrój Bellazone Kadra Bellazone Recepcja, poczekalnia Bellazone Wnętrza, wystrój Bellazone Gabinet konsultacyjny Bellazone Nagrody, wyróżnienia Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Skleroterapia piankowa w klinice Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Laserowe zamykanie pajączków w klinice Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Klinika Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Gabinet zabiegowy Bellazone Wnętrza, wystrój Bellazone Wnętrza, wystrój Bellazone Zabieg, operacja Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Recepcja, poczekalnia Bellazone Recepcja, poczekalnia Bellazone Recepcja, poczekalnia Bellazone Wnętrza, wystrój Bellazone Kadra Bellazone Kadra Bellazone Recepcja, poczekalnia Bellazone Recepcja, poczekalnia Bellazone Recepcja, poczekalnia Bellazone Wygląd zewnętrzny Bellazone Aparatura, sprzęt zabiegowy Bellazone Logo Bellazone – Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

Informacje ogólne o Bellazone

Bellazone – Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii to doskonale wyposażona placówka o wysokim standardzie, która swoim Pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów zarówno odmładzających i upiększających, jak i leczniczych, przeprowadzanych w miłej, sympatycznej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszych czasach piękny i młody wygląd nie jest już zależny od wieku, dlatego w naszej ofercie znajdują się innowacyjne zabiegi, które pozwalają bezpiecznie i skutecznie zlikwidować zmarszczki, wygładzić i napiąć skórę, pozbyć się niedoskonałości takich jak blizny, rozstępy, trądzik czy przebarwienia. Przeprowadzamy nowoczesne, nieinwazyjne zabiegi liftingowania i odmładzania skóry twarzy i ciała Thermage, który jest jedyną bezinwazyjną procedurą na świecie do leczenia obwisłości powiek górnych i stanowi alternatywę dla chirurgii plastycznej. W naszej ofercie znajduje się również frakcjonowanie 3D, zapewniające spektakularny efekt redukcji zmarszczek przy jednoczesnym ujędrnieniu i poprawie napięcia skóry. Za pomocą szerokiej palety zabiegów laserowych usuwamy zbędne owłosienie, likwidujemy trądzik, rozstępy oraz naczynka i rumień. Oprócz zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii naszym Pacjentom oferujemy także procedury lecznicze, w tym różnorodne metody leczenia żylaków kończyn dolnych, skuteczne leczenie nadpotliwości oraz laserowe leczenie grzybic skóry i paznokci. Do naszej oferty systematycznie włączamy nowe zabiegi oparte na innowacyjnych, jeszcze bardziej skutecznych technologiach małoinwazyjnych.

„Z nami bezpiecznie cofniesz czas” – tym hasłem kierujemy się od samego początku naszej działalności, a bezpieczeństwo Pacjentów w trakcie zabiegów to nasz absolutny priorytet. Dlatego nasi lekarze korzystają tylko ze sprawdzonego sprzętu, uchodzącego za najbezpieczniejszy w swojej klasie i pozwalającego na przeprowadzanie zabiegów nie tylko skutecznych, ale i jak najmniej inwazyjnych. Specjalizujemy się w leczeniu laserowym, dlatego większość zabiegów przeprowadzamy właśnie przy zastosowaniu tych urządzeń, uzyskując lepszy efekt kosmetyczny niż w przypadku procedur standardowych. Na wyposażeniu kliniki znajduje się najnowocześniejszy i najbezpieczniejszy system laserowy Fotona Spectro SP (wykorzystywany zarówno w nieoperacyjnym leczeniu żylaków, jak i w innowazyjnych zabiegach odmładzających), nowatorski system do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej Kryolipo oraz system IPL, a w trakcie wszystkich zabiegów laserowych stosujemy chłodziarkę Cryo 6 Derma Cooler, która znacznie zmniejsza nieprzyjemne odczucia i bolesność, nie osłabiając jednocześnie mocy światła lasera.

Bellazone to nie tylko nowoczesny sprzęt i szeroki zakres zabiegów, ale także doświadczony, wykwalifikowany personel medyczny. Pracujący w naszym Centrum lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe, a każdy z nich jest specjalistą w swojej dziedzinie. Ich szeroka wiedza oraz bogate doświadczenie zawodowe pozwalają precyzyjnie dostosować terapię do indywidualnych potrzeb Pacjenta oraz wymagań jego skóry, a uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach umożliwia im zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w zakresie medycyny estetycznej, które następnie włączamy do oferty naszej placówki. Dzięki temu nasi Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie ze świadomością, że powierzają swój wygląd w ręce profesjonalistów.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Bellazone – Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii jest placówką wyposażoną w najwyższej światowej jakości sprzęt medyczny. Dzięki wysokiej klasy wyposażeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nowoczesne i bezpieczne zabiegi, które pozwalają na osiągnięcie doskonałych efektów przy niewielkiej inwazyjności. W trosce o komfort i bezpieczeństwo Pacjentów wybieramy tylko urządzenia sprawdzone i całkowicie bezpieczne, pochodzące od najlepszych światowych producentów sprzętu medycznego, których skuteczność potwierdzają liczne testy, a często także badania kliniczne. Nasi Pacjenci mogą poddać się zabiegom z wykorzystaniem takich urządzeń jak:

 • Laser Fotona Spectro SP Er:Yag – na wyposażeniu naszej kliniki znajduje się nowoczesny frakcyjny laser erbowo-yagowy, wykorzystany w licznych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Umożliwia przeprowadzanie bezpiecznej i skutecznej likwidacji blizn potrądzikowych i innych zmian skórnych, a także wykonywanie zabiegów odmładzających, w tym nowoczesnej laserowego wygładzania zmarszczek oraz procedury frakcjonowania z efektem ablacji Smooth, która prowadzi do przebudowy kolagenu i mocnego ujędrnienia skóry. Wykorzystywany do likwidacji rozstępów i zmarszczek w okolicach ust i oczu, ujędrniania skóry biustu i szyi oraz do przeprowadzania skutecznych i bezpiecznych laserowych peelingów.
 • Laser Fotona Spectro SP Nd:Yag – laser neodymowo-yagowy o długich impulsach, umożliwiający przeprowadzanie zabiegów na głębszych warstwach skóry bez uszkadzania naskórka: przy pomocy tego lasera wykonuje się frakcjonowanie 3D i fotoodmładzanie z technologią T3, wykorzystywany także w zabiegach efektywnego usuwania owłosienia oraz likwidacji problemów naczyniowych. Przy pomocy tego urządzenia możliwe jest również przeprowadzenie nieinwazyjnej lipolizy laserowej, pozwalającej na szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki. Dzięki homogenicznej penetracji minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek, gwarantując najniższą możliwą inwazyjność zabiegów przy jednoczesnej wysokiej skuteczności zabiegów. Laser neodymowo-yagowy w połączeniu z laserem erbowo-yagowym tworzą najbardziej wszechstronny system laserowy w medycynie estetycznej i pozwalają na przeprowadzenie szerokiej gamy różnorodnych zabiegów leczniczych i estetycznych na twarzy i ciało, w tym zabiegów z zakresu chirurgii, dermatologii i medycyny estetycznej. Dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań, najwyższej mocy oraz zaawansowanym systemom bezpieczeństwa lasery Fotona Spectro SP uważane są za najszybsze oraz najbezpieczniejsze lasery na rynku i pozwalają na osiągnięcie maksimum efektów przy minimalnej głębokości penetracji wiązki laserowej.
 • Vivace – aparatura do frakcjonowania mikroigłowego RF, bezpiecznej i precyzyjnej metody odmładzania skóry (ujędrniania przestrzennego i modelowania). Zabieg z zastosowaniem urządzenia umożliwia osiągnięcie liftingu bez skalpela. Przy jego pomocy można skorygować owal twarzy, opadanie policzków, poprawić stan skóry w okolicy oczu (worki pod oczami, opadające powieki, zmarszczki), a także m.in. na szyi, dekolcie, dłoniach i ramionach.

 • NNM TM LIPO KONTOUR – urządzenie do mezoterapii bezigłowej (No-Needle Mesotherapytm), alternatywnego do klasycznej mezoterapii systemu do modelowania sylwetki. Aparatura jest wykorzystywana do redukcji depozytów tkanki tłuszczowej, cellulitu, poprawy jędrności i elastyczności skóry, a także do niwelowania zmarszczek oraz wybielania skóry.

 • System IPL – źródło intensywnego światła pulsacyjnego nowej generacji. Posiada dwie końcówki o różnych długościach fal, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie różnorodnych zabiegów przy pomocy jednego urządzenia. System IPL wykorzystuje się m.in. w zabiegach zamykania zaczyń krwionośnych, fotoodmładzania, leczenia trądziku pospolitego, a także do trwałej depilacji laserowej.
 • Thermage – innowacyjne urządzenie do nieinwazyjnego napinania i ujędrniania skóry twarzy, jedyne, w którym wykorzystano energię monopolarnych, pojemnościowo sprzężonych fal radiowych (RF). Opatentowana technologia umożliwia głębokie, równomierne nagrzewanie objętościowe, którego nie można uzyskać przy zastosowaniu innych systemów. Zabiegi z użyciem innych technologii RF czy urządzeń wykorzystujących źródło światła obejmują wyłącznie powierzchowne warstwy skóry, podczas gdy Thermage dociera głęboko do skóry właściwej i tkanki podskórnej. Dzięki unikalnemu profilowi nagrzewania każdej końcówki zabiegowej, energia fal radiowych może wniknąć na różną głębokość w skórę i tkankę podskórną, wiążąc istniejące włókna kolagenowe i pobudzając produkcje nowych. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Thermage umożliwiają skuteczne przywrócenie napięcia skóry, poprawę konturu twarzy oraz likwidację obwisłych policzków i podbródka, Thermage pomaga także napiąć luźną, obwisłą skórę na brzuchu, powierzchniach ud i ramion oraz kolan. Warto zaznaczyć, że metoda Thermage jest jedyną procedurą nieinwazyjnego odmładzania, której rezultaty są potwierdzone klinicznie, a sama procedura posiada certyfikat amerykańskiej FDA (Food And Drug Administration – Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) i została sprawdzona na ponad milionie pacjentów w obu Amerykach oraz Europie.
 • Laser Nd:Yag Q-Switch – nowoczesne trzyczęściowe urządzenie, wykorzystywane m.in. w zabiegach usuwania tatuaży i makijażu permanentnego, usuwania zmian barwnikowych i plam starczych, a także podczas leczenia rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy i nogach.
 • Aparat GE Vivid 3 i GE Vivid e – jedne z najnowocześniejszych dostępnych na rynku aparatów ultrasonograficznych, wyprodukowany przez czołowego światowego producenta tego typu sprzętu. Umożliwia przeprowadzenie nieinwazyjnego badania drożności naczyń krwionośnych, co stanowi podstawę w diagnostyce i leczeniu niewydolności żylnej. Urządzenia zapewniają najwyższą jakość obrazowania, a cały system bazuje na oprogramowaniu i procedurze najwyższej klasy echokardiografów GE Vivid7.
 • Kryolipo – nowatorski, nieinwazyjny system do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskiej temperatury. Zabiegi z zastosowaniem tego urządzenia dają efekty porównywalne z procedurami tradycyjnej chirurgii plastycznej .System został opracowany z myślą o osobach, które mają trudności z pozbyciem się tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, bioder i ud.
 • NNM Lipo Kontour – nowatorski, nieinwazyjny system medyczny, wykorzystywany w zabiegach rozpuszczania tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki metodą mezoterapii bezigłowej. Pozwala także na redukcję zmarszczek, poprawę napięcia skóry oraz skuteczną likwidację cellulitu. Ta innowacyjna technologia to gwarancja zabiegów nie tylko skutecznych, ale także całkowicie bezbolesnych, bo przeprowadzanych bez użycia igieł. System stanowi nowość w skali światowej i jednocześnie jest doskonałą alternatywą dla klasycznej mezoterapii, zapewniając dodatkowe efekty w postaci poprawy mikrokrążenia, metabolizmu i ukrwienia skóry.
 • Cryo 6 Derma Cooler – urządzenie chłodzące, znacznie zmniejszające bolesność zabiegów laserowych. Zimne powietrze, wydmuchiwane przez urządzenie zmniejsza dyskomfort podczas zabiegu i chroni przed uszkodzeniami termicznymi skóry, nie zmniejszając jednocześnie mocy i efektu działania lasera.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w naszym Centrum przebiegała w sympatycznej, pełnej ciepła atmosferze. Wśród udogodnień, przygotowanych dla pełnego komfortu naszych Pacjentów warto wymienić m.in.:

 • Komfortowe wnętrza – Bellazone mieści się w przestronnych, komfortowych wnętrzach, których stonowane, ciepłe barwy uspokajają i pozwalają się odprężyć. Połączenie stylowych mebli i nowoczesnego sprzętu nadaje wnętrzom placówki niebanalnego charakteru.
 • Dogodna lokalizacja – nasza placówka mieści się w doskonałej lokalizacji, zapewniającej Pacjentom spokój i poczucie komfortu: Centrum Bellazone położone jest wśród drzew, tuż obok pełnego zieleni skweru, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum miasta, 200m od przystanku autobusowego. Taka lokalizacja to gwarancja zarówno dyskrecji i intymności, jak i doskonałej komunikacji z różnymi rejonami miasta.
 • Przyjazna atmosfera – zależy nam nie tylko na skuteczności i bezpieczeństwie przeprowadzanych zabiegów, ale także na na dobrym samopoczucie naszych Pacjentów, dla których wizyta w Bellazone powinna być przyjemnością i relaksem. Dlatego ogromną wagę przykładamy do sympatycznej atmosfery naszego Centrum, tworzonej przez kompetentny, uśmiechnięty i zawsze pomocny personel. Nasi lekarze zawsze chętnie odpowiadają na pytania Pacjentów, indywidualnie dobierają zabiegi do ich potrzeb i wymagań, rzetelnie omawiają wady i zalety każdego rozwiązania. Dobra relacja z Pacjentem, budowana na zaufaniu, stanowi nasz priorytet.
 • Szeroki zakres zabiegów – naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres różnorodnych zabiegów, które pozwalają w sposób kompleksowy zadbać o ciało. Oprócz zabiegów medycyny estetycznej oferujemy także nowoczesne metody likwidacji tkanki tłuszczowej, zabiegi laserowe oraz kompleksową diagnostykę i leczenie żylaków kończyn dolnych. W trakcie pracy korzystamy tylko z najnowocześniejszych, sprawdzonych urządzeń, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą być pewni zarówno doskonałych efektów, jak i swojego bezpieczeństwa podczas zabiegu.
 • Atrakcyjne promocje – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne promocje i zniżki, a także łączymy zabiegi w atrakcyjne pakiety, zapewniające Pacjentom szerszy dostęp do zabiegów w niższych cenach.
 • Bezpłatne wizyty kontrolne – Pacjentom Bellazone oferujemy bezpłatne wizyty kontrolne do 14 dni po przeprowadzonym zabiegu.
 • Zniżka dla studentów – mamy pełną świadomość, że młodym ludziom szczególnie zależy na atrakcyjnym wyglądzie, a wszelkie niedoskonałości są dla nich wyjątkowo uciążliwe. Dlatego wszystkim studentom powyżej 18 roku życia oferujemy stałą 10-procentową zniżkę na zabiegi za okazaniem legitymacji.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami spoza granic naszego kraju, personel Bellazone posługuje się językiem angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Bellazone

Wśród osiągnięć Bellazone z pewnością warto wymienić bardzo szeroki zakres zabiegów z różnych, wzajemnie się uzupełniających dziedzin medycyny, które pozwalają w sposób kompleksowy zadbać o ciało. Naszym Pacjentom umożliwiamy skuteczne pozbycie się rozstępów, cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, a różnorodne zabiegi z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej pozwalają na likwidację szpecącej siateczki niewydolnych żył oraz usunięcie zaawansowanych żylaków. Nowoczesne zabiegi z zakresu modelowania sylwetki i laseroterapii gwarantują poprawę jędrności skóry i pozbycie się defektów kosmetycznych takich jak przebarwienia czy blizny, w naszej ofercie znajdują się też różnorodne procedury na twarz (lifting, modelowanie, wygładzanie zmarszczek, likwidacja niedoskonałości, leczenie trądziku). Zabiegi wykonywane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę medyczną, która systematycznie podnosi swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych.

Naszym niewątpliwym sukcesem jest także stale zwiększająca się liczba zadowolonych Pacjentów, którzy mieli okazję przekonać się o skuteczności i bezpieczeństwie przeprowadzanych w Bellazone zabiegów. Nasi Pacjenci doceniają rozbudowaną ofertę placówki, kompetencję i bogate doświadczenie zawodowe lekarzy, a także nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, gwarantujący doskonałe efekty przy minimalnej inwazyjności. Możliwość skorzystania z różnorodnych zabiegów w jednym miejscu pozwala im na znaczną oszczędność czasu, a innowacyjne technologie podnoszą komfort w trakcie przeprowadzania zabiegów i minimalizują bolesność. Wszystko to sprawia, że liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów Bellazone systematycznie rośnie.

Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone Klinika Bellazone

Filmy Bellazone – Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii