ocena 4.3 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
9:00 - 17:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Głównym zabiegiem wykonywanym w naszej klinice jest laserowa korekcja wzroku. To bezpieczna, bezbolesna procedura lecząca na stałe takie wady jak krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm (także mieszany) lub starczowzroczność, a także kombinacje powyższych wad.

Innymi zabiegami przeprowadzanymi w naszej placówce są: operacja zaćmy, w trakcie której zmętniała soczewka jest usuwana i zastępowana sztuczną, oraz terapia Corneal Collagen Crosslinking, dzięki której zatrzymujemy proces degeneracyjny rogówki, zwany stożkiem rogówki.

Ponadto, korzystając z najnowocześniejszych i najdokładniejszych sprzętów, wykonujemy szereg innych zabiegów poprawiających widzenie i leczących nieprawidłowości narządu wzroku.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Blikpol Sopot ul. Haffnera w Sopocie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Blikpol Sopot ul. Haffnera jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska