Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Body Medica Centrum Kompleksowej Rehabilitacji jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Body Medica Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Zajmujemy się kompleksową terapią dolegliwości bólowych i schorzeń narządu ruchu. W naszej pracy stosujemy terapię manualną z elementami poszczególnych metod fizjoterapeutycznych. Dużym powodzeniem wśród pacjentów cieszy się kinesiotaping – metoda polegająca na umieszczeniu na wybranych fragmentach ciała specjalistycznego plastra, który ma za zadanie uśmierzyć ból i poprawić krążenie. Wykorzystujemy techniki osteopatyczne oraz techniki pracy z powięzią w celu usunięcia napięć narządu ruchu, rozluźnienia pacjenta czy poprawienia ruchomości. Przeprowadzając terapię punktów spustowych, masaż głęboki czy energizację mięśni, skutecznie zwalczamy takie objawy jak ból promieniujący, uczucie sztywności kończyn bądź osłabienie mięśni.

W Body Medica – Centrum Kompleksowej Rehabilitacji oprócz tradycyjnej rehabilitacji praktykujemy również leczenie objawów natury urologicznej, neurologicznej czy ginekologicznej, takich jak nietrzymanie moczu, przeczulice skóry, zaparcia i bolesne miesiączkowanie.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego ośrodka.