Bodymove Rehabilitacja

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Leczenie, terapia Bodymove Rehabilitacja Leczenie, terapia Bodymove Rehabilitacja Leczenie, terapia Bodymove Rehabilitacja Fala uderzeniowa - fala przenosząca energię w bolące miejsca Wygląd zewnętrzny Bodymove Rehabilitacja Bodymove Rehabilitacja - logo

Informacje ogólne o Bodymove Rehabilitacja

Klinika Bodymove, to warszawski gabinet rehabilitacyjny, w którym pomagamy pacjentom w powrocie do zdrowia i życia bez bólu. Naszym celem jest doprowadzenie pacjentów do pełnej sprawności, dzięki której mogą cieszyć się życiem, wolnym od bólu i dyskomfortu.

Znajdą u nas pomoc zarówno zawodowi sportowcy, jak i osoby aktywne fizycznie, które doznały urazu w trakcie jazdy na nartach czy biegania. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i absolutnie profesjonalnie. Dzięki kompleksowemu podejściu, w którym bierzemy pod uwagę wiek, przebyte kontuzje, specyfikę uprawianego sportu czy cel treningowy, gwarantujemy szybki powrót do pełnej aktywności.

Posiadamy doświadczenie w pracy z wyczynowymi sportowcami, którzy u nas dochodzą do siebie po kontuzjach i zabiegach operacyjnych. Zakres rehabilitacji oraz plan treningowy zawsze omawiany jest z zawodnikiem, jak i jego trenerem.

Nasze kompetencje poparte są doświadczeniem wyspecjalizowanego zespołu fizjoterapeutów oraz korzystaniem z najnowszych technologicznie sprzętów do rehabilitacji. Dzięki nim pacjenci odkrywają nową jakość życia i wychodzą od nas uśmiechnięci.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Uzupełnieniem naszej terapii są zabiegi z wykorzystaniem najnowszego technologicznie sprzętu i urządzeń do rehabilitacji, w tym:

  • Fala uderzeniowa ESWT – akustyczna fala działająca energią w bolące miejsca. Wspomaga proces leczenia, regeneracji tkanki kostnej i tkanek miękkich
  • DETOX SYSTEM ® - urządzenie wytwarzające prąd jonizujący wodę, w której zanużone są stopy pacjenta. Poprzez pobudzenie komórek organizm wydziela toksyny do krwi, które następnie wydalane są przez pory stóp do wody
  • Medisun GS10 – sprzęt wykorzystujący zabieg jonoforezy do leczenia nadpotliwości

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska