r
4,9 / 5  - 230 ocen »
Recepcja, poczekalnia Cashmire Gabinet zabiegowy Cashmire Gabinet konsultacyjny Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Aparatura, sprzęt zabiegowy Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Wyposażenie Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Gabinet zabiegowy Cashmire Gabinet zabiegowy Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Wnętrza, wystrój Cashmire Certyfikaty, dyplomy Cashmire Widok ogólny Cashmire Recepcja, poczekalnia Cashmire Recepcja, poczekalnia Cashmire Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire - logo

Informacje ogólne o Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire

Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire posiada szeroką ofertę zabiegów, które układane są w indywidualnie dobrane programy realizujące zasadę, że liczy się nie tylko piękny i młody wygląd, ale również dobre samopoczucie. Dlatego procedury medycyny estetycznej uzupełniane są przez porady lekarza dermatologa oraz konsultacje i zabiegi kosmetologiczne. Ważną część oferty stanowią rytuały pielęgnacyjne i masaże wnoszące pierwiastek dalekowschodnich systemów medycznych zapewniając równowagę pomiędzy ciałem, duszą i umysłem.

Zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w ośrodku Cashmire odmładzają i regenerują skórę. Zastosowanie iniekcji toksyny botulinowej wygładza zmarszczki na twarzy. Ubytków objętości niwelowane są poprzez wstrzyknięcia kwasu hialuronowego lub preparatu Radiesse opartego na hydroksyapatycie wapnia i żelu celulozowym. Wszczepianie nici Silhouette soft daje doskonały efekt liftingujący, gdyż poprawia napięcie skóry i stanowi szkielet dla tracących elastyczność tkanek. Zabiegi rewitalizacji skóry obejmują podawanie aktywnych substancji w mikroiniekcjach. Dostępne są zabiegi mezoterapii igłowej z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz preparatów Cytocare 532 i Redensity, które dają bardzo szybkie efekty poprawy wyglądu u osób ze skórą wiotką, odwodnioną i dojrzałą.

Zabiegi lipolizy iniekcyjnej oferowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Dzięki nim klienci mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w tzw. okolicach trudnych, tj. opornych na ćwiczenia i stosowanie diety. Przeprowadzany w tutejszej klinice zabieg oparty jest na wykorzystaniu preparatu Aqualyx, który podany do tkanki tłuszczowej za pomocą iniekcji powoduje adipocytolizę, czyli zniszczenie komórek tłuszczowych.

Istotną część oferty stanowi ginekologia estetyczna. Pomagamy kobietom pragnącym poprawić wygląd i funkcjonalność zewnętrznych narządów płciowych. Za pomocą nowoczesnego lasera MonaLisa Touch usuwamy problem nietrzymania moczu,  wykonujemy rewitalizację i lifting pochwy oraz korekcję warg sromowych. Zabiegi te są bezinwazyjne, dzięki czemu okres rekonwalescencji i ryzyko komplikacji pooperacyjnych jest minimalne.

Zabiegi kosmetologiczne wykonywane są jako samodzielne procedury lub też z połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej, dzięki czemu poprawa wyglądu jest bardziej efektywna. Kosmetologię poleca w przygotowaniu skóry do zabiegów medycyny estetycznej, jak i podczas jej regeneracji po tych zabiegach. Bardzo dobre efekty daje zastosowanie masażu po mezoterapii na ciało. Techniki manualne powodują równomierne rozprowadzenie substancji np. antycellulitowych w tkance podskórnej, a to potęguje rezultaty zabiegu.

Tutejsze centrum oferuje wiele udogodnień dla klientów. Dostępny jest wygodny parking, możliwe jest leczenie na raty, a godziny wizyt specjalistów elastyczne. Nasi pracownicy szanują czas gości prowadząc telefoniczne umawianie wizyt.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire wyposażone jest w nowoczesny sprzęt do zabiegów medyczno-kosmetologicznych. Do pielęgnacji skóry wykorzystuje się urządzenie do mikrodermabrazji i aparat emitujący fale radiowe (radiofrekwencję). Zabiegi ginekologii estetycznej przeprowadzane są w oparciu o przełomową technologię laserową i urządzenie MonaLisa Touch. Wyszczuplanie i modelowanie ciała wykonywane jest przy użyciu masażu podciśnieniowo-rolkowego, czyli endermologii. Masaż ten daje również dobre rezultaty w likwidacji cellulitu. Urządzenie MicroRoller służy do wykonywania mezoterapii mikroigłowej. W ten sposób do skóry podawane są substancje aktywne, które szybko i skutecznie usuwają defekty skóry.

Udogodnienia dla pacjentów

Oferta Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire obejmuje oprócz dermatologii estetycznej usługi kosmetologiczne i odnowy biologicznej. Dzięki temu pacjenci mogą w lepszy sposób przygotować się inwazyjnych zabiegów upiększających, a po ich odbyciu zregenerować się pod opieką doświadczonego kosmetologa i rehabilitanta.

Dogodny system ratalny umożliwia pacjentom wygodne finansowanie usług oferowanych przez nasz ośrodek. Dzięki uproszczonym procedurom i niskiemu oprocentowaniu pacjenci mogą bardzo szybko rozpocząć leczenie.

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire

Centrum Medycyny Estetycznej Cashmire zostało założone w 2008 roku przez panią Marzenę Karpińską. Dzięki zaangażowaniu właścicielki stale się rozwija oferując obecnie szeroki zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii i odnowy biologicznej. Każdym z tych działów zajmuje się wykwalifikowany specjalista posiadający certyfikaty wykonywanych procedur. Zapewnienie klientom tak szerokiej i kompleksowej oferty sprzyja rozwojowi ośrodka, czego efektem jest stale rosnąca liczba lojalnych klientów.