Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej opinie

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:30 - 18:30
wtorek
8:30 - 18:30
środa
8:30 - 18:30
czwartek
8:30 - 18:30
piątek
8:30 - 18:30
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej Fundacji Politechniki Łódzkiej to specjalistyczna placówka medyczna znajdująca się w Łodzi, której działalność opiera się głównie na wykorzystaniu laseroterapii w celach diagnostycznych i leczniczych w różnych dziedzinach medycyny, tj. chirurgia ogólna, plastyczna i medycyna estetyczna, dermatologia i wenerologia, ginekologia, stomatologia oraz laryngologia, onkologia i rehabilitacja. Klienci, których umówiłem do placówki chętnie ją polecają. Zgodnie z ich relacjami, klinika i obsługa pierwsza klasa. Klienci są pod wrażeniem profesjonalizmu i umiejętności specjalistów z Centrum Laserowego. Bez zbędnej zwłoki dochodzą do diagnozy i rozwiązań. Reprezentują odpowiednie podejście do pacjenta, lekarz przeprowadza szczegółową rozmowę o zabiegu, podając wszelkie informacje. Zawsze można liczyć na miłe słowo i uśmiech." - Bartłomiej D. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Aleksandra
4.0
Aleksandra
Dodano: 22 marca 2017
Zabieg:
Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem (marzec 2017)
Lekarz:
lek. Monika Kołłątaj
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska