4,7 / 5  - 80 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Fizjoterapii Fizjofit jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Fizjoterapii Fizjofit

Oferujemy poradnictwo lekarskie w zakresie takich dziedzin medycyny jak ortopedia, neurologia, angiologia oraz kardiologia. Konsultacji specjalistycznych udzielają również: urolog, reumatolog, psycholog i logopeda. Poza procedurami konsultacyjnymi i diagnostycznymi (np. USG, EKG czy Holter EKG) kadra lekarska wykonuje u nas niektóre zabiegi medyczne, a w tym m.in.  leczenie zabiegowe żylaków i pajączków żylnych metodą skleroterapii. 

W zakresie kompleksowej opieki fizjoterapeutycznej proponujemy świadczenia, które podzieliliśmy na określone strefy.

W Strefie Diagnostyki zapewniamy precyzyjne badanie fizjoterapeutyczne oraz procedury przeprowadzone z użyciem  nowoczesnego sprzętu diagnostyczno-pomiarowego dzięki któremu jesteśmy w stanie również sporządzać szczegółowe i obiektywne raporty z postępów czynionych przez pacjenta podczas całego procesu rehabilitacji. W tym zakresie dysponujemy systemami analizy do ruchu,  platformami dynamograficznymi do oceny stabilności i równowagi,  systemami do oceny siły i koordynacji mięśniowej oraz systemami do analizy aktywności mięśniowej (SEMG).

Oferta zabiegów w Strefie Rehabilitacji dedykowana jest m.in. pacjentom ze schorzeniami: ortopedycznymi (w tym usprawnianie po zabiegach rekonstrukcyjnych więzadeł oraz po zabiegach endoprotezoplastyki stawów), zespołami przeciążeniowymi i wadami postawy czy urazami sportowymi. Pomoc uzyskają również osoby z dysfunkcjami reumatologicznymi, geriatrycznymi i zespołami bólowymi kręgosłupa. Posiadamy doświadczenie w terapii nietrzymania moczu oraz rehabilitacji dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. Stworzony indywidualnie dla każdego pacjenta plan leczenia obejmuje szereg działań opierających się na wykorzystaniu elementów terapii manualnej, metod neurorozwojowych oraz metod specjalnych (np. PNF, McKenzie, Mulligan, Kaltenborn, Cyriax). Stosujemy również metody stabilizacji, taping kinezjologiczny, techniki  fizykoterapii oraz wiele innych odpowiednio dobranych i skutecznych metod terapeutycznych.

Strefa Neurologii Centrum Fizjoterapii Fizjofit to kompleksowa oferta świadczeń skierowanych do pacjentów z dysfunkcją układu nerwowego. Stosując skuteczne i bezpieczne techniki terapeutyczne (np. metody neurorozwojowe NDT Bobath czy PNF), przeprowadzamy terapię najmłodszych oraz instruujemy rodziców w zakresie prawidłowej pielęgnacji i sposobu zabawy z dzieckiem. Naszymi pacjentami są również osoby ze stwardnieniem rozsianym, chorobą Parkinsona, po udarach oraz urazach. Stosując specjalistyczne techniki oraz urządzenie G-EO, przywracamy funkcje chodu.

W ramach Strefy Treningu oferujemy programy aktywności ruchowej dla szerokiej grupy odbiorców. W oparciu o najnowszą wiedzę i sprzęt przeznaczony do oceny i treningu motorycznego pomagamy osiągnąć cele zdefiniowane przez klienta, takie jak m.in. poprawa wyniku sportowego, poprawa wydolności i profilaktyka urazów, a także zmniejszenie masy ciała lub zwiększenie komfortu wykonywania codziennych czynności.