Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz opinie

ocena 4.3 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
10:00 - 19:45
wtorek
10:00 - 19:45
środa
10:00 - 19:45
czwartek
10:00 - 19:45
piątek
10:00 - 19:45
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Centrum Medycyny Estetycznej dr Michał Tarkiewicz została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,3

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Gabinet Medycyny Estetycznej został stworzony przez dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej lek. med. Michała Tarkiewicza, który zdobył wiele wyróżnień oraz ukończył liczne szkolenia i kursy. Lek. med. Michał Tarkiewicz jest także Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Aging. Zgodnie z tym, co mówią o Panu doktorze pacjenci, jest on bardzo miłym, ciepłym, spokojnym i cierpliwym człowiekiem. Na każde pytanie odpowiada rzeczowo, po zakończonej wizycie w razie jakichkolwiek wątpliwości, prosi o kontakt bezpośredni. Jest osobą zawsze uśmiechniętą i wzbudzającą zaufanie. To profesjonalista, kompetentny, bardzo zaangażowany w to co robi, posiada ogromną wiedzę. Zabiegi przeprowadza z dużą sumiennością i dokładnością, a wizyty odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Gabinet jest świetnie wyposażony, według europejskich standardów, a ceny są przystępne." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Barbara M
5.0
Barbara M
Dodano: 19 października 2017
Tytuł:
"Bardzo udany zabieg"
nowoczesna, ładna placówka.
Zabieg:
Zamykanie pajączków na kończynach dolnych falami radiowymi (wrzesień 2017)
Lekarz:
lek. Michał Tarkiewicz
 
Szczegóły 
...
4.0
...
Dodano: 8 listopada 2018
Tytuł:
"."
Zabieg:
Ultraformer III - ujędrnianie brzucha (październik 2018)
Lekarz:
lek. Michał Tarkiewicz
 
Szczegóły 
Agata
4.0
Agata
Dodano: 17 lipca 2018
Tytuł:
"Wysoka kompetencja"
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (lipiec 2018)
Lekarz:
lek. Michał Tarkiewicz
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska