Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej - cennik

ocena 4.7 / 5 (20 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz ginekologii estetycznej. Mają na celu powstrzymanie oznak starzenia i poprawę wyglądu zewnętrznego, ponadto zapewniają komfort i zwiększają jakość życia. Ma to szczególne znaczenie w przypadku ginekologii estetycznej. Dzięki oferowanym przez nas zabiegom pacjentki pozbywają się kompleksów związanych z wyglądem swoich narządów płciowych, nabierają pewności siebie, przez co zaczynają czerpać większą satysfakcję z życia seksualnego. Wszystkie zabiegi wykonujemy za pomocą lasera medycznego Fotona, dzięki czemu są bezbolesne, małoinwazyjne, nie wymagają znieczulenia ani hospitalizacji. Wykorzystujemy system laserowy również w terapii leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu.

W ramach medycyny estetycznej przeprowadzamy m.in. lipolizę iniekcyjną, mezoterapię, modelowanie ust oraz ujędrnianie twarzy. Dzięki temu pomagamy Państwu zachować młodość na dłużej, bez użycia skalpela. Naszym priorytetem jest zachowanie naturalnego wyglądu twarzy oraz mimiki. 

Nasi specjaliści z zakresu chirurgii naczyniowej zajmują się diagnozowaniem i leczeniem przewlekłych niewydolności żylnych. Wykonują skleroterapię i miniflebektomię, zamykają laserowo naczynka oraz usuwają żylaki metodą EVLT.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej w Zielonej Górze.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna