poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Aquadent specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów stomatologicznych. W ramach usług z zakresu stomatologii zachowawczej zajmujemy się badaniem zębów i jamy ustnej, wypełniamy ubytki oraz usuwamy złogi kamienia, osadu i przebarwień. Oferujemy wybielanie zębów metodą nakładkową oraz zabieg fluoryzacji.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również odbudowa protetyczna. Naprawiamy i podściełamy protezy, zajmujemy się także wzmacnianiem ich siatką. Oferujemy pacjentom protezy szkieletowe, całkowite lub częściowe oraz wkłady koronowo-korzeniowe metalowe bądź z włókna szklanego (pojedyncze, składane i ceramiczne). Mocujemy również wkłady koronowe typu Inlay i Onlay porcelanowe i kompozytowe. Zajmujemy się też protetyką na implantach. Korygujemy kształt, wielkość i kolor zębów przednich przy pomocy licówek całoceramicznych, zaś pojedyncze ubytki w uzębieniu niwelujemy przy wykorzystaniu koron pełnoceramicznych, ceramicznych na cerconie i na metalu (w tym na złocie).

Przeprowadzamy szereg zabiegów chirurgicznych. Usuwamy zęby jedno- i wielokorzeniowe, zajmujemy się także usuwaniem zębów mlecznych oraz zatrzymanych. Podcinamy wędzidełko wargi i języka, prócz tego wykonujemy zabiegi w przypadku przerostu dziąseł i zmian na błonie śluzowej. Przeprowadzamy punkcje ropnia, hemisekcje i resekcje z MTA. Zajmujemy się złożonymi procedurami chirurgicznymi typu tzw. sinus lift, czyli podniesienie dna zatoki szczękowej. Wykonujemy operację zamknięcia połączenia ustno-zatokowego podczas ekstrakcji. Braki w uzębieniu uzupełniamy przy pomocy systemów implantologicznych.

W naszym ośrodku można poddać się terapii korygującej wady zgryzu. Oferujemy indywidualnie dopasowane aparaty ortodontyczne – stałe ze stalowymi bądź kryształowymi zamkami oraz zdejmowane (jedno- i dwuszczękowe).

W ramach zabiegów endodontycznych zakładamy opatrunki lecznicze w kanałach oraz wykonujemy ekstrypacje miazgi w znieczuleniu. Przeprowadzamy leczenie kanałowe pod mikroskopem, ratując przed ekstrakcją zarówno jedno-, jak i wielokanałowe zęby pacjentów.

Co leczymy

W naszym ośrodku zajmujemy się leczeniem wszelkiego typu schorzeń stomatologicznych. Można się do nas zwrócić w przypadku zmian próchniczych oraz ubytków w uzębieniu. Udzielamy pomocy pacjentom z pojedynczymi oraz bardziej rozległymi brakami zębowymi. Ratujemy przed usunięciem zęby ze zmienioną chorobową miazgą, przeprowadzając leczenie kanałowe.

Oczyszczamy uzębienie podczas zabiegów skalingu i piaskowania. Korygujemy nieestetyczny odcień szkliwa, wybielając je systemem nakładkowym.

Możemy się poszczycić bogatą paletą zabiegów z zakresu protetyki. Wykorzystujemy przy nich wysoce estetyczne korony i mosty oraz protezy. Zajmujemy się odbudową uzębienia na implantach, natomiast w przypadkach wymagających wcześniejszego przygotowania podłoża pod wszczepy przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne typu sinus lift.

Upiększamy uśmiech pacjentów, niwelując ich wady zgryzu przy pomocy aparatów ortodontycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Aquadent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.