3,8 / 5  - 1405 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne CMP jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne CMP

W Centrum Medycznym CMP Piaseczno pomoc znajdą osoby cierpiące na zaćmę. Oferujemy badania przesiewowe w kierunku zaćmy (ocena stanu przedniego odcinka oka, soczewki i dna oka) wykonywane za pomocą biomikroskopu. Ich zadaniem jest ustalenie przyczyny pogorszenia widzenia oraz stopnia zaawansowania choroby – w przypadkach obecności katarakty. Podczas wizyty lekarz kwalifikuje pacjenta do zabiegu operacyjnego. Operacyjne leczenie zaćmy polega na wszczepieniu soczewki wewnątrzgałkowej w miejsce uprzednio usuniętej, zmętniałej soczewki własnej. Zabieg ten przywraca ostrość widzenia i niweluje zmiany spowodowane zaćmą. Chorzy skierowani do zabiegu operacyjnego przechodzą kwalifikację z dopasowaniem mocy implantu soczewki oraz badaniem USG oka. Przed operacją pacjenci odbywają także konsultację anestezjologiczną, na którą zgłaszają się z wynikami zleconych wcześniej badań. Zabieg jest procedurą jednodniową – pacjent tego samego dnia wraca do domu. W ramach bezpłatnych wizyt pooperacyjnych specjalista kontroluje szybkość gojenia się oka oraz efektywność leczenie kroplowego.

Pracownia Endoskopowa CMP w Piasecznie oferuje badania endoskopowe przewodu pokarmowego w wariancie bez znieczulenia oraz w znieczuleniu ogólnym. Badania endoskopowe w narkozie wykonywane są pod kontrolą anestezjologiczną. W ich trakcie istnieje możliwość pobrania materiału do oceny histopatologicznej oraz aplikacji leków i wykonania niewielkich procedur chirurgicznych.

Nasza placówka wykonuje endoskopię żołądka (gastroskopię) metodą przeznosową – procedura polecana dzieciom oraz osobom dorosłym, które reagują na badanie silnym odruchem wymiotnym – klasyczną oraz z wykonaniem testu ureazowego na obecność Helicobacter pylori. Przeprowadzamy również badanie dolnego odcinka przewodu pokarmowego (jelito grube), tj. kolonoskopię oraz sigmoidoskopię (krótki odcinek jelita grubego), podczas których w razie konieczności wykonywana jest polipektomia – wycięcie polipa lub polipów.