Centrum Medyczne CMP - cennik

poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
8:30 - 16:00
niedziela
nieczynne

W Centrum Medycznym CMP Piaseczno pomoc znajdą osoby cierpiące na zaćmę. Oferujemy badania przesiewowe w kierunku zaćmy (ocena stanu przedniego odcinka oka, soczewki i dna oka) wykonywane za pomocą biomikroskopu. Ich zadaniem jest ustalenie przyczyny pogorszenia widzenia oraz stopnia zaawansowania choroby – w przypadkach obecności katarakty. Podczas wizyty lekarz kwalifikuje pacjenta do zabiegu operacyjnego. Operacyjne leczenie zaćmy polega na wszczepieniu soczewki wewnątrzgałkowej w miejsce uprzednio usuniętej, zmętniałej soczewki własnej. Zabieg ten przywraca ostrość widzenia i niweluje zmiany spowodowane zaćmą. Chorzy skierowani do zabiegu operacyjnego przechodzą kwalifikację z dopasowaniem mocy implantu soczewki oraz badaniem USG oka. Przed operacją pacjenci odbywają także konsultację anestezjologiczną, na którą zgłaszają się z wynikami zleconych wcześniej badań. Zabieg jest procedurą jednodniową – pacjent tego samego dnia wraca do domu. W ramach bezpłatnych wizyt pooperacyjnych specjalista kontroluje szybkość gojenia się oka oraz efektywność leczenie kroplowego.

Pracownia Endoskopowa CMP w Piasecznie oferuje badania endoskopowe przewodu pokarmowego w wariancie bez znieczulenia oraz w znieczuleniu ogólnym. Badania endoskopowe w narkozie wykonywane są pod kontrolą anestezjologiczną. W ich trakcie istnieje możliwość pobrania materiału do oceny histopatologicznej oraz aplikacji leków i wykonania niewielkich procedur chirurgicznych.

Nasza placówka wykonuje endoskopię żołądka (gastroskopię) metodą przeznosową – procedura polecana dzieciom oraz osobom dorosłym, które reagują na badanie silnym odruchem wymiotnym – klasyczną oraz z wykonaniem testu ureazowego na obecność Helicobacter pylori. Przeprowadzamy również badanie dolnego odcinka przewodu pokarmowego (jelito grube), tj. kolonoskopię oraz sigmoidoskopię (krótki odcinek jelita grubego), podczas których w razie konieczności wykonywana jest polipektomia – wycięcie polipa lub polipów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne CMP jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska